Rosece sülfatsız organik şampuan

Annekaz
25 Şubat 2017
Yorum Yok

Rosece Türkiye’nin büyüyen yerli markalarından doğal ve organik içeriğe sahip harika ürünleri var. Ben daha önce bebekler için organik bakım ürünleri   serisini kullanmıştım ve çok beğenmiştim. Sadece bebekler için değil hamilelikte annelerin ve doğumdan sonra tabi bebeklerin kullanacağı mis gibi bir seri.

O zamandan bu zaman  Rosece’ye yeni ürünler eklendi Organik sertifikalı içeriklere sahip iki şampuan geniş ürün yelpazesinden sadece  ikisi. Boya röfle saç kremleri hatta şampuanlardan yıpranmış yorulmuş saçlara sülfatsız onarıcı şampaunla bakım yapabilirsiniz. Ben argan ve defne içerikli şampuanını kullandım. Şampuan neredeyse kokusuz içeriğinde Organik Mersin suyu, Organik Defne suyu, Organik Kekik suyu, Argan ve Defne yağları var çok köpüren bir şampuan değil ama tek yıkama ile bile etkisi çok iyi.

Rosece Besleyici onarıcı saç kremi ise saçları yumuşacık yapıyor kokusu ise tek kelime ile muhteşem. Saçlarımı yağlandırmadı ya da dökmedi bitmesin diye azar azar kullandığım doğrudur ?

Yanmış yıpranmış kimyasal mağduru saçları olanlar için özellikle  tavsiye ederim, ayrıca lavantalı besleyici içeriklere sahip sülfatsız şampuan çeşidi de var.

Rosece kadın girişiminin ve yerli kozmetik ürünlerinin harika bir örneği. Hayvanlar üzerinde test edilmiyor paket ve içeriği ile ekolojik sisteme zarar vermiyor. Ayrıca ürünleri çok kaliteli ve şık :) şu aralar olgun ciltler için serumunu kullanıyorum  yakında yorumlarım yine burada olacak..

rosece doga

Bunu da seversin  Kozmetra ve Annekaz Çekiliş
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim