Saç gribi oldunuz mu?

Annekaz
13 Ocak 2011
4 Yorum

Islak saçlarla dışarı çıkmak özellikle kışın çok tehlikeli, itiraf ediyorum bazen oluyor sabah duş alınıyor saç dipleri tam kurumadan dışarı çıkıyor. Gidilecek yere otomobille ile ulaşacaksanız hadi bir yerde yine ne ala otobüs bekleyecekseniz ya da yürüyeceksiniz durum çok fena, yüz felcinden migrene sinüzüte kadar pek çok hastalığa neden olan bu durumun tek önlem yolu saçları iyice kurutmak.Bununla ilgili bi durumla ben de karşılaştım saç diplerim tararken toplarken hadi onlar geçtim dokununca bile acıyordu kuaförüm saçlarını kurulamadan mı yatıyorsun dedi, eh bazen oluyor dedim..Söylediğine göre Saç gribi olmuşum, saçları iyice kurulayınca geçiyor.

wet-hair

Bu durumda Kış Aylarında Ayağını sıcak tut başını serin atasözümüzün hiç bir geçerliliği yoktur..Uygulamayın.. :)
Bunu da seversin  Kadınların Korkulu Rüyası: Yumurtalık Kanseri
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (4)
  1. bedia dedi ki:

    o zaman bende hep saç gribi var!çünkü saç dib lerim çok acıyo yeni bişey öğrendimm:))

  2. restoration dedi ki:

    aaa saç gribimi ilk defa duyuyorum.. bende ara ara hep yaşarım bunu dokunmak bile canımı acıtır, söylediğim herkes o nasıl şey der dalga geçerlerdii . demekki sorun bende değilmiş. grip oluyomuşum:)

  3. beyzan dedi ki:

    benim kafamda yara gibi biseyler vr o damı saç gribi oluyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim