Kolay Saç örgüsü modelleri

Annekaz
19 Kasım 2016
Yorum Yok

Saç örgüsünün modası geçmiyor, geçmesinde yapması o kadar kolay ki.. Saç örgüsü modelleri ararken en önemli noktalardan birisi saçınızın uzunluğu ve hacmi çok ince telli ve az saçınız varsa hayalinizde saç örgüsü modeli oldukça zor olabilir. Saç örgüsü yapmayı hiç bilmiyorsanız önce başkalarının saçlarında bol bol prova edin hatta yotube da saç örgüsü videoları videoları açın ve kız kardeşinize annenize yeni yeni modeller yapın.

Herkese yapıyorum kendi saçımı öremiyorum diyorsanız yine bol bol kendi saçınıza pratik yapmanız gerek. Sımsıkı örgüler de hoş dursa da salaş kendi stili olan saç örgüleri çok çok daha güzel duruyor.

Saç örgüsü yaparken öncesinde saçlarınızı hafif maşa yapın bu saçları hem daha dolgun hem de daha parlak gösterecektir. Saç spreyi hacim kaybetmemesi için örgü sonrasında kullanılabilir. ya da salaş örgü yapacaksanız maşadan sonra saçlarınızı öne atın ve enseden sprey sıkın daha dolgun ense örgü topuzları için harika bir yöntemdir.

Kısa saçlılarda örgü ile saçlarını daha uzun gösterebilirler. Bunun için saçlarını yadan balık sırtı örüp ensede birleştirmektir. Örgü binlerce yıldır kadınların en güzel süsü bu düzgün örgüler yapmak takıntınız olmasın  ince kalın küçük karışık ögüler hatta aralarına çılgın detaylar eklenmiş mesela bir zincir saç örgünüze eşlik edebilir, ya da saç örgünüzün aralarına boncuklar koyabilir hatta çiçeklerle süsleyebilirsiniz. Bu tamamen size kalmış.

Bunu da seversin  Kızlara örgü şal
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim