Kartondan sahte şömine nasıl yapılır?

Annekaz
10 Aralık 2021
Yorum Yok

Uzuun zaman önce şöyle bir yazı yazmıştım. Sahte şömine nasıl yapılır?  Yeni ekonomik sistemimize göre artık bize her şeyin sahtesi layık o yüzden bir kere daha yazmaya karar verdim.

Sahte şömineler özellikle yılbaşı döneminde çok seviliyor. Kartondan  ucuz ve kolayca yapılıyor düzgün yaparsanız kimse sahte olduğunu bile anlamıyor sonra sıkılınca atıp kurtuluyorsunuz.

Bazı şöminelerde led ışıklar, mumlar falan da kullanılıyor hatta bir ekran koyup çıtır çıtır yanan odun görüntüsü olanları da gördüm yani neden olmasın bence güzel fikir. İlk yazdığım yazıya neler ekleyebilirim dedim ve sahte şömine yapıp instagramda yayınlayanlara şöyle bir baktım bakın neler buldum.

madameclochette

İşte bahsettiğim olay Kartondan şömine yapıyorsunuz, ve içine ledler  hatta varsa odunlar falan bayıldım.

kopkopogtatodekoracio

Bu üzerine biraz daha çalışılmış bir model. Hem tabanı hem de  tavanı var ve tuğla taşlı desenli bir kağıt ile kaplanmış  hoş..

 

rory_james_walker

İşteee detaylı bir fotoğraf. Kartonların nasıl birleştirildiğini gördünüz. Bu sefer antika tuğla taşları desenli bir sahte şömine. Üzerindeki  keçeden yapılmış sahte kar, mumlar ve  çoraplar da güzel hava katmış doğrusu.

vee son olarak kartondan sahte şömine nasıl yapılır  videosu eklemek istedim.. bence çoook hoş yapılır bu

Bu arada evdeki televizyondan çıtırı çıtır saatlerce yanacak şömine videosu arıyorsanız bu harika..

 

Bunu da seversin  Ankara'nın en iyi fotoğrafçıları ve Benim Masalım
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim