Şans yıldızları

Annekaz
23 Aralık 2007
Yorum Yok

Bu minik yıldızlara şans yıldızı deniyor bilenlerin evlerinde kavonazlarca oluyor hastalık gibi bir şey sanırım.Yapması çok zevkli ihtiyacınız olan şey elleriniz ve bir miktar rafya sıkılınca harika bir el oyalayıcı, süslemelerde takılarda yada dekoratif olarak kavanoz fanus içinde kullanılabilir..her gelene şans getirsin diye verilebilir yada öğretilebilir.. işte size hem fotoğraflarla hemde videolarla anlatımı.

Bu minik yıldızlara şans yıldızı deniyor bilenlerin evlerinde kavonazlarca oluyor hastalık gibi bir şey sanırım.Yapması çok zevkli ihtiyacınız olan şey elleriniz ve bir miktar rafya sıkılınca harika bir el oyalayıcı, süslemelerde takılarda yada dekoratif olarak kavanoz fanus içinde kullanılabilir..her gelene şans getirsin diye verilebilir yada öğretilebilir.. işte size hem fotoğraflarla hemde videolarla anlatımı..

Bu da resimle anlatımı…

Bunu da seversin  Hepiniz Türban takın:)
Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.