Natura Keratin Free Me Plus keratin bakımı

Annekaz
10 Nisan 2014
Yorum Yok

Saçlarımın başına neler gelmedi en son balyaj yaptırmıştım fotoğrafta gördüğünüz gibi uçları çok yıpranınca kestirdim kestirdim kestirmesine ama çok da üzüldüm uzun saçlarımı çok seviyordum yine uzun ama bu kadar değil tabi kuaföre gitmişken bir de bakım yaptıralım dedim  Natura Keratin Free Me Plus keratin bakım seti kullanmak için harika  bir fırsat. Üzerindeki talimatlara göre keratin bakımını yaptırdım. Natura Keratin Free Me Plus keratin bakımı brezilya fönü de dahil yıprananan kuruyan dökülen ve kolay kolay uzamayan saçlara uygulanan bir bakım. Saç bakımı  yaptıralı bir hafta geçti aslında Natura Keratin Free Me Plus keratin bakımını evde kendiniz de kolayca yapabilirsiniz zaten saçlarımı kestireceğim için yanımda götürdüm.

saclar

keratin

Mor renkli hafif sıvı kremsi bir keratin var içinde saçlarım çok uzun olmasına rağmen bir kutu  Natura Keratin Free Me Plus yetti önce özel şampuanı ile saçlarınızı yıkıyorsunuz sonra talimatlardaki gibi keratini saçınızı adeta saç kremi gibi uyguluyor ve 20 dakika kadar bekletiyorsunuz. Sonrasında şampuansız olarak yıkayıp hafif kuruttuğunuz  saça şekil veriyorsunuz. Keratin saçları besliyor ben saçlarıma brezilya fönü yaptırmayı hiç düşünmedim açıkcası düz saçlar bana göre değil gibi ama Natura Keratin Free Me Plus keratin seti ile bakım iyi geldi ilk izlenimim saçlarım daha güçlü kolay şekil alıyor ve sanki daha az dökülüyor.. Natura Keratin Free Me Plus Brezilya fönü seti de var kullananlardan güzel yorumlar okudum şimdilik keratin bakımı yaptık ileride Brezilya fönü de yaptırırsam kesinlikle yazacağım :)
keratin-bakımı

Bunu da seversin  Rosece sülfatsız organik şampuan
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.