Scholl velvet smooth express pedi

Annekaz
6 Şubat 2015
2 Yorum

Scholl velvet smooth express pedi yani elektronik ayak törpüsü gerçekten işe yarıyor mu? Topuk çatlakları, ayaklarda kuruluklar için Scholl velvet smooth express pedi gerçekten etkili mi?

Ayaklardaki  topuklardaki çatlaklar kuruluklar pek çok kadının sorunu benim çok büyük problemim yok küçük çatlaklar kuruluklar biraz bakımla gözle görülür şekilde düzeliyor ama annemin gerçekten derin topuk çatlakları var. Scholl velvet smooth express pedi elime geçince denemesi için anneme verdim fotoğraf onun kullanımı ama deneyim ikimizindir annemin çok beğendiği bir ürün olduğunu belirtmeliyim..

SCHOOL-VELVET-PEDİ

Scholl Elektronik törpüyü School Cracked Heel topuk çatlağı giderici kremle beraber kullandık açıkcası kullanırken nemli topuklara mı kullanılmalı kuru mu kullanılmalı konusunda şüpheye düştüm. Bu konuda tam aydınlatıcı detaylı kullanım rehberi yok bazı blogger arkadaşlar nemli cilde kullanılmalı diyor ben ise tam tersini tavsiye ediyorum.

TOPUK-ÇATLAK-GİDERİCİ-KREM

Scholl velvet smooth express pedi bir peeling aracı yani topuklarınızdaki kuruyan deriyi Elektronik törpü sayesinde söküp atıyorsunuz.

SCHOOL-VELVET

 

Kullanımı; Elektronik törpüyü akşam saatlerinde kuru topuklara uygulayın, 4 adet kalem pille çalışıyor ve paketten pilleri de çıkıyor.  Önce ayaklarınızın altına bir bez serin, törpüyü açıp  sorunlu bölgeler üzerinde gezdirin, tozacak ve deriler bu şekilde dökülecektir . Topuklarınızdaki soruna göre törpüleme işlemi uzayabilir törpü canınızı acıtmıyor sadece gıdıklanırsınız :) törpüleme işlemi bitince ayaklarınızı yıkayın kurulayın School Cracked Heel topuk çatlağı giderici kremi sürün ve çorap giyin bu şekilde sabaha kadar çorap ayaklarınızda kalsın. Sabah kremi bir kere daha uygulayın ve günlük işlerinize devam edin yoğun topuk çatlağı sorununuz varsa bu işlemi her gün bile yapabilirsiniz.

Haftada 2 ya da 3 kere dahi yapılarak çatlakların gideceğini göreceksiniz. Scholl velvet smooth express pedi beğendiğim ürünler arasında yer aldı ama beğenmediğim noktaları da var elbette..

Bunu da seversin  Sudocream incelemesi - sivilcelere iyi geliyor mu?

Scholl velvet smooth express pedi eksileri

Pili çabuk bitiyor,

Biraz gürültüsü var

yedek ucu bulması çok kolay değil ve pahalı

Scholl velvet smooth express pedi artıları

Hijyenik

Her yere taşınıyor

Zamandan tasarruf

Elektronik törpünün baş kısmı çıkıyor, kullandıktan sonra yıkamak gerek hele nemli ayaklarınıza törpüleme yaptıysanız araları doluyor ve hiç bir işe yaramıyor o yüzden kesinlikle kuru törpüleme tavsiye ediyorum. Ben kullanmadığım bir diş fırçasının sapını kırdım onunla  fırçalayarak yıkıyor kuruluyor yerine takıyorum.. İnstagrama eklediğim annemin kullanımı ve Scholl velvet smooth express pedi videosu ve diğer yorumları okuyabilirsiniz..

#scholl #velvetsmooth annemin zavallı topuklarına yaradı tatil nedeniyle annemlerdeyiz ve annem elektronik topuk törpüme el koydu annemin hep topuk çatlak ve kuruluk sıkıntısı olmuştur gunde 5 vakit abdest alan banyodan sonra ponza tasları ile ovan bir kadın buna rağmen hep kuru hep catlak topuklar babama gore az su iciyor ondan durum ne olursa olsun tek kullanımda #schollvelvetsmooth kremle beraber kullanınca durum ortada duzelme kesinlikle var ise yarıyor bir kaç kullanımdan sonra çok daha güzel sonuçlar vereceğini düşünüyorum. Çok ses çıkarıyor mu diye soranlar olmuştu videoyu da bu yuzden ekledim. #ayakbakımı #topuk #çatlak #krem

Annekaz (@annekazblog) tarafından paylaşılan bir video ()

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (2)
  1. aylin dedi ki:

    Yazı için çok teşekkürler.bende almak istiyordum ama tereddütlerim vardı.iyi günler dilerim.

  2. Charlesvak dedi ki:

    hOur company offers supreme quality healthcare products. Take a look at our health contributing portal in case you want to improve your health. Our company offers supreme quality weight loss products. Take a look at our health contributing portal in case you want to feel healthier. Our site offers a wide variety of non prescription products. Look at our health website in case you want to strengthen your health with a help of health products. Our company provides supreme quality healthcare products. Visit our health contributing site in case you want to feel healthier. Our company provides supreme quality health products. Look at our health contributing portal in case you want to feel healthier. Our company provides a wide variety of non prescription drugs. Look at our health site in case you want to to improve your health with a help of health products.
    Our site offers a wide variety of non prescription drugs. Visit our health website in case you want to to improve your health with a help of health products. Our company provides a wide variety of non prescription products. Visit our health site in case you want to strengthen your health with a help general health products. Our company provides a wide variety of non prescription products. Visit our health website in case you want to feel better with a help general health products. Our company offers a wide variety of non prescription drugs. Look at our health website in case you want to feel better with a help generic supplements. Our company offers safe healthcare products. Take a look at our health contributing site in case you want to strengthen your health.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim