Şenay Gürler Falınıza baksın

Annekaz
7 Haziran 2011
4 Yorum

Şenay Gürler’in oynadığı iki sene önceki interaktif Her şeyi bilen kadın Lipton reklamı çok beğenilmiş ki Carte d’Or da interaktif reklamı için Şenay  Gürler’i seçmiş. Bu sefer Şenay hanım kahve falı bakıyor altında bir sürü şartı şurtu olan bir kampanya olmuş. Lipton kadar başarılı ya da interaktif değil bi adınızı söylüyor sonra başlıyor fala bakmaya.. Sizde fal baktırmak isterseniz tık. Ama şunu da söylemeden geçemeyeceğim Şenay hanımın morumsu saçları ve Lipton reklamında giydiğiyle aynı renk elbisesi göz kamaştırıyor hani acaba morun reklamlarda özel bir yeri mi var acaba diye düşünmeye  de başladım. :) Kendi kendisiyle pişti olsa da  Şenay hanım iki sene önceki reklamdan daha bir güzel daha bir genç :))

Şenay Gürler’in oynadığı iki sene önceki interaktif Her şeyi bilen kadın Lipton reklamı çok beğenilmiş ki Carte d’Or da interaktif reklamı için Şenay  Gürler’i seçmiş. Bu sefer Şenay hanım kahve falı bakıyor altında bir sürü şartı şurtu olan bir kampanya olmuş. Lipton kadar başarılı ya da interaktif değil bi adınızı söylüyor sonra başlıyor fala bakmaya.. Sizde fal baktırmak isterseniz tık. Ama şunu da söylemeden geçemeyeceğim Şenay hanımın morumsu saçları ve Lipton reklamında giydiğiyle aynı renk elbisesi göz kamaştırıyor hani acaba morun reklamlarda özel bir yeri mi var acaba diye düşünmeye  de başladım. :) Kendi kendisiyle pişti olsa da  Şenay hanım iki sene önceki reklamdan daha bir güzel daha bir genç :))

Bunu da seversin  Evde kornet dondurma yapımı
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (4)
  1. Aktuelmoda dedi ki:

    Bir önceki posunuzdan ulaştım size (acil kilo vermem lazım,malum yaz geldi)
    Takipteyim artık sizi,hemen baktırayım şimdi falıma :) Sevgiler,benim bloğuma da beklerim :)

  2. bilgi dedi ki:

    siz 2 yıl öncesine göre nasıl görünüyorsunuz:)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.