Sevdiğim yerler..Mim

Annekaz
28 Ocak 2009
7 Yorum

Bu çok zordu Ge-Ce benim için fizik problemleri kadar zor bir konuda mimlemiş:) Bu konuyla beraber tam bir ev kedisi olduğumu anladım.. evimden başka pek bi yer sevmiyorum sanırım…Yinede kısa süreli bulunmaktan zevk aldığım yerler var mesela annemlerin evi, köydeki evimiz bahçelerimiz, özelikle meyve, sebze zamanları. İndirimlerin bu ara süper olduğu forum ankara bu sıralar çok tenha ama eve yakın olduğu için AKM’lerle aram iyi olmasada gidiyoruz.

Okul yıllarında Çankaya yokuşu, kuğulu , tunalı takıldığımız yerler arasındaydı yaşlanınca gezdğimiz yerlerde değişti.. aydınlıktaki kebapçı Ankara yüksel caddesi izmir caddesi yürüyerek geze geze indiğim yokuşu ki oralarda kumaş pazarları büyük tuhafiyeler hobi mağazaları bulunur. Sonra Selanik’teki kitapçılar yukarıda eski kitaplar satan sahaflar..Ulus’da suluhan gitmeyi sevdiğim yerler arasında…ha birde karanfil sokakta balık ekmek oo hep boğazdan gittik :)) Olmasa da olur pek çoğu aslında en iyisi evim evim güzel evim…
Bunu da seversin  Evdeki Recep İvedik'ler..
Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (7)
 1. derya dedi ki:

  Dutlar süper çok severim…Mimlerin en güzel yanı dostları daha yakından tanımak,sevgiler…

 2. içimden geldiği gibi ~~~ dedi ki:

  ooo bakıyorum mimler birikmiş..yazsan bir türlü yazmasan bir türlü.. :))

 3. GeCe dedi ki:

  evin yerini hiç birşey tutmuyor ankaranın güzel yerlerini birgün ben de görürüm inşallah

 4. merbe dedi ki:

  ben de evden dışarıda rahat edeyenlerdenim.. nerde eline kahveni alıp uzatıp ayaklarını açıp müziği keyif yapabilirsin ki… :)

 5. Ayça dedi ki:

  Sevgili Anne Kaz, ne güzel yazmışsınız işte. Bana da yol gösterici oluyor yer mimleri Ankara’dan çıkınca :) Aynı yer mi bilmiyorum ama Sakarya caddesinde balıkçıların yanında balık ekmek yiyebileceğimiz bir yer var. Ben de ilk defa geçen hafta sonu gittim, güzeldi:)

 6. Bal küpü dedi ki:

  Eşimin öğrenciliği Ankara’da geçmiş hastasıdır, bugün taşınalım desem hemen kabul eder.Siz anlatınca merak ettim şimdi, havalar ısınsın bir Ankara gezisi yapalım bari :)

 7. Yavru Kaz dedi ki:

  mmm ben mim de değilim ama özün dutları pek güzel:)ßende

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.