Sihirli Mavi İle Anneler Günü etkinliği

Annekaz
13 Mayıs 2014
Yorum Yok

Ankara’da blogger etkinlikleri artık daha çok daha fazla. Sürekli İstanbul’daki etkinliklere bakıp iç geçiriyorduk şimdi artık bizimde güzel hem firma hem de blogger etkinlikleri ile ajandalarımız dolu dolu geçiyor.

2014 yılı Ankaralı bloggerlar için harika geçiyor. Aslında bu başarı inatçı ve tuttuğunu koparan blogger hanımlarının zira etkinliklerin çoğunu kendi çabaları ile hazırlanan davetler. Ben 10 yıldır gündüz çalışıyorum bu yüzden çok fazla insan içine karışmışlığım yoktur :) ama artık geceleri çalıştığım için gündüzlerimi etkinliklerde fellik fellik gezerek geçirebiliyorum. Bu ilk blogger etkinliğim daha önce  tanıtımlara katıldım ama bloggerlarla buluşup sohbet etmek hediyeler almak gerçekten çok güzel.

Anneler Günü etkinliği Sevgili İlknur Sihirli Mavi hazırladı. Fabrica’fe de buluştuk. İlknur’un özenle hazırlandığı günde hem tandığımız sevdiğimiz blogcu arkadaşlarla görüştük hem de lezzetli yemekler yeyip stres attık.

Benim sıvı deterjanı sevmeme neden olan omo ultra sensitive ile tertemiz çamaşırlar Yumoş ile mis gibi kokuyor ve yumuşacık oluyor.

Benim sıvı deterjanı sevmeme neden olan omo ultra sensitive ile tertemiz çamaşırlar Yumoş ile mis gibi kokuyor ve yumuşacık oluyor.

İşin en güzel kısmı ise hediyeler daha doğrusu sponsorlar. Güne heyecan ve bereket katan spnsorların sayısı oldukça fazlaydı yiyecekten parfüme makyaj malzemesinden giyeceğe kadar yüzlerce hediye poşet poşet bloggerlara verildi.

Birbirinden değerli sponsorlarımızın ürünleri hem deneme fırsatı bulacağız hem de sosyal platformlardan yazarak onlara destek olacağız ben galeri hazırlamayı uygun buldum çünkü gerçekten çok fotoğraf ve tanıtacak ürün var..

Kızlar Omo Yumuş ikilisi ile beraber

Kızlar Omo Yumuş ikilisi ile beraber

Ben özellikle Annelerin her zaman yanında olmuş, Omo ve Yumoş ikilisine  çok teşekkür etmek istiyorum. Özenli paketleri sunumları ile sadece annelere olan değerlerini göstermediler aynı zamanda gerçekten büyük bir firma olduklarını bir kez daha kanıtladılar.

Omo ve Yumoş ikilisi annelerin yanındaydı çok teşekkürler

Omo ve Yumoş ikilisi annelerin yanındaydı çok teşekkürler

Desteklerini esirgemeyen firmalar alfabetik liste..

Ali Baba Doğal Taş
Amadea Kozmetik
Apolena Home&Living
Atölye Pudra
Baby Corner
Babyland
Barielle
Başak Organik
ABCBioderma
Butik Nar
Cadence Art&Hobby Paints
Clemy
Cosmed
D&B Dizayn
Dentinox
Dermorenda
Diva Pırlanta
Durance
Essence
Ev İşi Organik
Fem Türkiye
Friendly Organic
Haki Acuka
İpeğin Sabun Dünyası
Jane Irdalie
Keçici Peynir
Kokucuk
Kozmospot
Kundo
Lady Cook Cafe
Madal Bal
Mastiha Shop
ne iyi fikir
Nideno
Priori Türkiye
Purnem
Raen
Rapunzel Hair
Reçete
Senem Boutique
Sevo’s Magic
Söke Un
St. Herb
Tozlu Giyim:
Ulric de Varens
Uneller Unlu Mamulleri
Yörsan
Omo ve Yumoş ikilisi
Şip Şak pratik çamaşır ipi

Bunu da seversin  Kelime doğrulayamama!

Sihirli Mavi ile Anneler Günü destek veren firmalar

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim