Silikon silikona yapışmıyor

Annekaz
7 Şubat 2010
3 Yorum
Sıcak silikonla çalışırken tabancanın ucundan damlayan silikon bir yerlere damladığı takdirde çıkartması çok zor oluyor sıcak silikona elle müdahele etmek imkansız soğuyunca da bazı yüzeylerden kalkmıyor ya da kalktığı yüzeye zarar veriyo leke ve iz bırakıyor.
Fakat şimdi anlatacağım kısa ve pratik bilgi  damladığı yerden kolayca çıkan ve rahat bir çalışma imkanı yaratacak bir çalışma alanı vaad ediyor. :)

 
Hatırlarsanız silikon kar taneleri konumda silikonun yağlı kağıda yapışmadığını söylemiş ve bu özelliğini kullanarak simli silikon kar taneleri yapmasını göstermiştim. Fakat bu konudan sonra test edip onayladımki silikon kalıp ve silpatlara da sıcak silikon yapışmıyor ve soğuyunca kolayca kaldırılıyor. Sıcak silikonla çalışma yaparken masanızın üzerine sereceğiniz bir silpat eminim çok faydalı olacaktır…:)
Bunu da seversin  Kuzenim 35 kilo verdi
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (3)
 1. orgucuoyuncakcınine dedi ki:

  SİTENİZ BUGÜN HABERTÜRK GAZETESİNDE TANITILMIŞ

 2. Anne Kaz dedi ki:

  İlginiz ve uyarınız için çok teşekkür ederim…

 3. MAYRI dedi ki:

  Yararlı bir bilgi teşekkürler.
  <:))

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim