Silk’n Silhouette: Selülit giderici ve sıkılaştırıcı

Annekaz
8 Haziran 2015
1 Yorum

Tavsiye Evi’nin düzenlediği Silk’n Silhouette kampanyasına geç de olsa ben de dahil oldum. Silk’n Silhouette evde profesyonel bakım yapabileceğiniz selülit giderici ve sıkılaştırıcı üstün teknoloji bir alet.

Silk’n sadece bacaklarda değil dekolte bölgesinden kollardaki sarkmalara kadar kullanılıyor. Silk’n Silhouette Home Tightening  teknolojisine sahip Bu teknoloji sayesinde cildinizdeki yağ tabakası eriterek sarkan cildi toparlar ve yağ oluşumunu engelliyor.

silkn-selülit6

Kutunun içinden ele oldukça uyumlu Silk’n Silhouette uluslararası bir adaptör ki dünyanın her yerinde kullanabileceğiniz fişi ve iletken jel çıkıyor. Kullanımı oldukça basit fişe takıyorsunuz ve hazır. Cildinize jelini sürüp önce düşük sonra daha yüksek ayarlarda kullanabilirsiniz. Haftada 3 kere kullanarak hem sıkılaşıyor hem de selülitlerden kurtuluyor ve oluşmasını engelliyorsunuz.

silkn-selülit4

Tavsiye Kanalı ile beraber yaptığımız bu çalışmada ayrıca Silk’n Silhouette satın almayı düşünenlere iki adet 250 liralık indirim kuponu da hediye etmeyi isterim ben yeni başladım öncesi fotoğraflarımı çektim bakalım 1 ya da 2 ay sonra vücudumda neler değişecek hep beraber göreceğiz.

silkn-selülit1

Silk’n Silhouette hakkında ayrıntılı bilgiler çok yakında blogumda olacak… #‎evimdegüzellik

Bunu da seversin  Zincirli kurdele kolye Video
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. bademlebuduk elif dedi ki:

    yaza hazırlık başladı, keşke yaz da gelse :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.