Revox kalıntı giderici şampuan

Annekaz
17 Şubat 2017
3 Yorum

Revox kalıntı giderici şampuan saçlarda sürekli uygulanan şekillendiriciler hatta bakım yağı vs kullananlar için için arındırıcı bir şampuan.

Kalıntı giderici şampuan nedir?

Normal şampuanlar saçlarınızı günlük olarak temizler ama saç derisini gerçek anlamda temizleyemez. Hafta boyunca kullandığınız wax, jöle ya da şekillendirici sprey ve köpükler saç diplerine doğru inip yapışır. Kalıntı giderici şampuanların ilk hedefi saç dipleridir. Saç derisini temizler ve nefes almasını sağlar.

revox kalinti giderici sampuan

Haftada kaç kere kullanılır?

Revox kalıntı giderici şampuan haftada bir kere kullanılıyor. Her gün ya da haftada bir kaç kere kullanmak için uygun değil saç diplerine masaj yaparak köpürtülmeli ve  gerekiyorsa tekrar edilmeli..

Her gün saçınıza sprey ya da jöle uyguluyorsanız hatta doğal bakım maskesi yapıyorsanız haftada bir kere kalıntı giderici şampuan kullanmalısınız saç derisi çok önemli hava almasına müsade etmelisiniz ki saç derisi saçları besleyebilsin.

Ben her duşta banyoda zaten şampuan kullanmıyorum saçlarım kızıl boyalı olduğu için hızlı akmaması için bu yöntemi uyguluyorum,  haftada bir özel yağlarla karışım yapıyor ve saçlarıma maske olarak uyguluyorum saç maskesi tarifi okuyabilirsiniz. Revox kalıntı giderici şampuanı ise haftada sadece 1 kere kullanıyorum hem uzun süre gidiyor hem de saç diplerimin nefes aldığını hissediyorum biliyorsunuz saç derisi için oksijen çok önemli :)

Revox kalıntı giderici şampuan nerdeyse kokusuz, fiyatı 29,50 TL .  Saçlarınızın hızlıca uzaması için bir şampuan arıyorsanız Revox at kuyruğu şampuan  inceleme yazımı okuyabilirsiniz

Bunu da seversin  Nişastalı saç maskesi tarifi - Saç uzatan tarifler
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (3)
  1. tuba dedi ki:

    Kisa saçı çabuk uzatır mı ki :)

  2. Emine dedi ki:

    Çok fazla işlem uygulamıyorum ama boyalı saçlarım yıprandı bir ara alayim bende bu sampuandan ??

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim