Selülit ve sarkmalarla tam saha mücadele!

Annekaz
4 Temmuz 2015
Yorum Yok

Selülit ve sarkmalar benim gibi spor yapmayı sevmeyen her kadının eninde sonunda karşılaşacağı hazin son. Kiloları üç aşağı beş yukarı kontrol edebilsek de artık yaş 37!  Kollardaki sarkmalar için bir süredir Silk’n Silhouette kullanıyorum.

siln-selülit

Silk’n Silhouette kullanması çok kolay, ilk deneyim yazısında  nasıl kullanıldığını yazmıştım.  Seçkin blogger arkadaşlarım da hem sosyal medya hesaplarında hem de bloglarında Silk’n Silhouette  hakkında pek çok yazı yazdılar.  Cildi sıkılaştırdığını, sarkmalara ve selülitlere karşı oldukça etkili olduğunu onların deneyimlerinden de gözlemledim. Evde profesyonel bakım yapan bu ürünü kullanmak gerçekten bir ayrıcalık.  Ben bir aydır kullanıyorum sıkılaşma, cildi toparlama, selülit gibi  deneyimlerden çok farklı bir tecrübemi size anlatacağım. Eminim pek çok blogger arkadaşım bu yazıyla beraber Silk’n Silhouette’e sahip olmanın ayrıcalığını keşfedecekler:)

Geçenlerde omzum ve kolum açıkda kaldığı ve sabaha karşı da hala soğuk olduğu için fena bir tutulma geçirdim. Sağ omzum üst kolum hatta parmaklarıma kadar ağrı içinde uyandım, mesai yaklaşırken ağrı geçmeyince LR MSM jel ve Silk’n Silhouette ile koluma bir süre masaj yaptım o kadar iyi geldi ki.. Silk’n Silhouette‘in 3 sıcaklık ayarı  var, ben 3. ayarda hiç kullanamadım çünkü gerçekten çok sıcak oluyor ama bu sefer 3. ayarda LR MSM jel ile omzumdaki kolumdaki ağrı geçti. Tamam Silk’n Silhouette sıkılaşmak ve selülit için kullanmaya devam edebilirim ama sıcak masajıma da kimse engel olamaz değil mi?

silkn-selülit

Bu arada Silk’n Silhouette kutusunun içinden çıkan iletken jel yerine ağrı kesici olarak  LR MSM jel ya da selülit ve sıkılaşmasında daha etkili kullanım için elancly selülit jeli de kullanabilirsiniz. Tavsiye Kanalı nın seçkin üyelerinden birisi olarak kendimi çok şanslı hissettiğimi söylemeliyim.

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim