Sivilcelere karşı Oksizinc pomat çinko

Annekaz
14 Haziran 2019
Yorum Yok

Sivilce galiba en yaygın cilt sorunlarından birisi , sivilcenin kendisi sorun olmuyormuş gibi bir de bıraktığı izler başa bela oluyor. Sivilce izlerini yok etmek oldukça zor sivilce izlerini yok etmek için profesyonel bakımlar gerebilir peki biz evde neler yapabiliriz?

OKSİZİNC ÇİNKOLU POMAT

Oksizinc uygun fiyatı ve bana göre sivilceler üzerindeki etkili performansı ile ilk denenmesi gereken kremlerden birisi. Kötü bir kokusu var ama bu kokuya kesinlikle değer bebekler için pişik kremi olarak kullanıldığını biliyorduk, sivilceler için ise adeta bir maske gibi kullanmak gerek. İçeriğindeki çinko cildi bakterilerden arındırıyor bu yüzden benim tavsiyem tutabildiğiniz kadar ciltte tutun, bazı arkadaşlarım gece sürüp sabaha kadar bekletiyor. Beni kullanma şeklim 2 saat kadar yüzde kalsa yeter akşam dizinizi izlerken cildinizde tutun, iyice yıkayın ve gerekiyorsa nemlendirin.

Her gün kullanabilirsiniz sadece sivilce için değil tahriş olmuş bölgeler için de kullanabilirsiniz. http://ebrununmutfagindan.blogspot.com davetinde tanıştığım bu ürüne aşık oldum, sivilce sıkıntısı çeken herkese tavsiye ediyorum, zaten fiyatı uygun ve kocman bir paketi var kesinlikle kullanmaya değer..

Bunu da seversin  Nar Gourmet’den organik lezzetler Jetrend.com’da
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim