Bebek şampuanı ile temizlik

Annekaz
31 Temmuz 2013
1 Yorum

Bizim bebeğimiz olmamasına rağmen evde sürekli bebek şampuanımız olur. Biter yenisi alınır çünkü ben bebek şampuanını her türlü temizlikte kullanırım. Bebek şampuanı ile temizlik nasıl oluyor da oluyor diyenler yazının devamını okusun..

Bebek şampuanı aynı zamanda harika bir yetişkin şampuanıdır

Bebek şampuanları çok az kimyasal barındırdığı için bir kere harika bir şampuandır saçlarınız mis gibi kokar ve göz yakmaz :)

Bebek şampuanı ile tertemiz bir cilt

Bebek şampuanları yüz yıkamak için pratik bir seçimdir. Ben kendi adıma marka da yazayım Komili bebek şampuanını tercih ediyorum bir tanesi banyoda, bir tanesi lavabonun önünde durur ve lavobadaki pratik basmalı kapağı sayesinde gece yatarken ya da gün içinde yüzümü yıkarım cildi tamamen temizler makyaja hazırlar, nemlendirici veya tonikiçin harika bir cilt geriye bırakır.

Bebek şampuanları süper bir makyaj temizleyicidir.

Bebek şampuanları göz makyajını dahil bütün makyajınızı kolayca temizler, bir parça pamuğa çok az bebek şampuanı sıkın ve göz dahil makyajınızı bu şampuanla silin. Sonra cildinizi yıkayın hepsi bu :)bebek şampuanı

Bebek şampuanı toz alır camları ışıl ışıl yapar..

Bebek şampuanından bir kaşık kadariçi su dolu sprey şişesine doldurun ve çalkalayın rengi hafif bulanık olacaktır , sadece bu su ve kuru pamuklu bir bezle tüm evin tozunu rahatlıkla alabilirsiniz. Camlar, aynalar pırıl pırıl olur  çiçeklerin yapraklarını dahil tüm evinizin tozunu alabilirsiniz. Yüzeyler geç toz toplar ve eviniz harika kokar..

Bebek şampuanı ile makyaj fırçaları aplikleri  tertemiz..

Bebek şampuanı sadece makyajı değil makyaj malzemelerini de güvenle temizler fırçalarınızı, aplik  ve süngerlerinizi bebek şampuanları ile yıkayabilirsiniz.

Bebek şampuanı ile ayakkabı ve çantalar daha temiz

Bebek şampuanını özellikle çanta temizliğinde kullanabilirsiniz. Bir parça yumuşak beze çok az bebek şampuanı sıkın ve çantanızı ayakkabınızı bu bezle silin. Durulamayın iyice parlatın ve silin..

Bunu da seversin  Evimizin zararlıları! temizleyiciler tencereler kokular..!

Bebek şampuanı ile ve halı ve koltukları silin

Bayram temizliğinin vazgeçilmezileri halı ve koltuk silme :) sevmiyoruz ama yapmak zorundayız :D Ilık yarım kova suya iki kaşık kadar bebek şampuanı ekleyin ve köpürün bir banyo lifi ya da beyaz yumuşak bir havlu bez ile koltuklarınızı silin  aynı şekilde halınızı da bu suyla temizleyebilirsiniz. Halı ve koltuklarınız tertemiz olacaktır..

Hayvanlar için bebek şampuanı

Kedi ve köpeğiniz varsa göz enfeksiyonunu mutlaka yaşamışsınızdır bebek şampuanı göz enfeksiyonları için güzel bir ilaçtır hayvanlardaki göz enfeksiyonlarının yanı sıra pire içinde de bebek şampuanı kullanabilirsiniz.. Evcil hayvanınızın banyosu için bebek şampuanı iyi bir seçimdir..

Bebek şampuanı ile sadece saç yıkanmıyor gördüğünüz gibi pek çok işe yarıyor, kan lekesi meyve suyu lekesi gibi zor çıkan lekelerinde acil olarak yıkanması durumunda çok faydasını göreceksiniz.. hatta şaşıracaksınız.. Bayram temizliğinde bir deneyin derim.. Aynı zamanda araba iç ve dış temizliği için de öneririm hele jantlar için deneyin derim..

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. ayşegül dedi ki:

    Biz köpeğimizi de bebe şampuanı ile yıkıyoruz :))

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim