Sokak Modasının Yıldızı: Adidas Superstar Serisi

Annekaz
1 Kasım 2021
Yorum Yok

Spor ayakkabı demek, sadece spor yaparken değil artık günün her anında, her ortamda tercih edebileceğimiz bir yapı demek. Sokak modasının ayrılmaz bir parçası olan spor ayakkabılar, kot pantolonla, şort ya da eşofmanla harika bir şekilde kombine edilebiliyor, tişörtler ve atletlerle, her döneme özgü bir tarz yaratması mümkün oluyor. Peki spor ayakkabı seçeneklerinde, hem konforu hem de tarzıyla en çok öne çıkan modeller hangileri? Kaliteli spor ayakkabıları ile her dönemin favorisi olan Adidas, özel serileri ile casual giyim modasının öncüsü konumunda. Adidas’ın kendine has rahat tarzı ve iddialı tasarımı ile en çok öne çıkan koleksiyonlarının başında, Adidas Superstar serisi geliyor… Adidas spor ayakkabı kültürünün bir ikonu haline gelmiş Superstar neler sunuyor bakalım.

Basketbol Ayakkabısından Sokakların İkonuna

Adidas, spor giyim kültürünün öncü markalarından biri olarak bu zamana kadar birçok farklı seri ile popüler oldu. Çeşitli spor dallarında olduğu gibi sokak giyim kültüründe de fark yaratan bir marka olan Adidas, hem konfor hem de rahatlığı üst düzeyde sunuyor. Adidas’ın casual yani günlük giyim için ürettiği bu ayakkabı modellerinde rahatlık, sadelik ve tarz öne çıkıyor. Adidas Superstar serisinin en iyi yönlerinden biri de diğer giyim ürünleriyle harika bir şekilde kombin yapılabilmesi. Spor bir giyim tarzınız varsa ve gün içinde, attığınız her adımda konforu hissetmek istiyorsanız Adidas spor ayakkabı modellerinin öne çıkan tarzı Superstar’ı değerlendirebilirsiniz. 

Basketbol Stilinden İlham

Adidas Superstar, konforlu ve kaliteli bir Adidas spor ayakkabı olmanın ötesinde, günlük giyimde ve çeşitli spor alanlarında tercih edilebiliyor. Adidas Superstar’ın özelliklerine gelirsek, eski basketbol ayakkabısı modellerinden gelen tasarımsal ilhamı, Superstar’ı aynı zamanda vintage konseptli bir spor ayakkabı konumuna getiriyor. Retro giyim tarzınız varsa, geçmişten gelen ilham tarzı hoşunuza gidiyorsa Adidas Superstar son dönemlerin en popüler parçası olarak adından söz ettiriyor. 

Bunu da seversin  Wish.com dan alışveriş nasıl yapılır?

Adidas Superstar spor ayakkabı modelini detaylarıyla ele alırsak, içerdiği birtakım yönler modern bir spor ayakkabıyı karşımıza çıkarırken aynı zamanda klasik giyim esintileri de içeriyor. Ayakkabı, üst kısmında yer alan deri detaylarla öne çıkıyor ve aynı zamanda konforlu iç yapısı ile her adımınızda rahat etmenizi sağlıyor. Adidas’la bütünleşmiş 3 çizgiyi iddialı bir şekilde sunan Superstar, tam anlamıyla ikonik bir ayakkabı. 

İndirimli Orijinal Adidas Superstar Satın Alın

Adidas’ın sevilen ayakkabı konseptiyle tanışmak istiyorsanız, Adidas spor ayakkabı modellerinde birbirinden iddialı seçenekler sunan, markanın resmi yetkili satıcısı Barçın’a göz atabilirsiniz. Renk, beden ve model açısından aradığınızı bulabileceğiniz Barçın’da, Adidas spor ayakkabı modellerinde Superstar başta olmak üzere tüm özel koleksiyonların iddialı parçalarını keşfedebilirsiniz. Üstelik Türkiye’nin her noktasına hızlı kargo avantajı da sizi bekliyor.

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim