Splat Siyah Diş macunu!

Annekaz
13 Ekim 2014
1 Yorum

Daha önce  sosyal medya hesaplarımdan kullandığım Splat siyah diş macununu yayınlamıştım oldukça ilgi çekmişti nasıl çekmesin ki doğal siyah diş macunu kim üretiyor nereden alınır fiyatı kaç lira gerçekten doğal mı diş beyazlatıyor mu? Splat Türk diş macunu piyasasına bomba  gibi giriyor çünkü çok farklı biberli olanı var dondurma aromalı olanı var köpük diş macunu var ki hayran kaldım fırçasız susuz diş temizliği splat diş macunlarının bir kısmını deneme fırsatı buldum en beğendiğim yinede siyah diş macunu ve fırçasız temizlik sağlayan köpük diş macunu oldu.

Splat Siyah diş macunu ardıç ağacı özlü aktif karbon içeren doğal bir diş macnu rengi de karbondan zaten doğal rengi içinde boya yok florür de yok.. Mentol kokulu köpüren bir diş macunu diş etleri iltihabı için özellikle üretilmiş. Diş eti çekilmesi ve iltihabı için uygun bir diş macunu bitmek üzere klasik alıştığınız tatlı diş macunları gibi değil doğal diş macunları kullananlar bilirler ki grrçek diş macunlarının tadı pek de güzel olmaz.. Ama tabi tadı güzel diş macunları da var.

splat diş macunları

Splat Juicy dondurma aromalı tabi kızlar severek kullandı çocuklar için aslında çocuklara diş fırçalama alışkanlığı kazandırmak için dondurma aromalı diş macunu güzel fikir, biberli ve biocalcium da splat ın yenilikçi diş macunlarından Biberli diş macunu daha beyazlatıcı,  biocalcium ise dişleri güçlendirici . Splat köpük diş macununu sevmemin nedeni ise tam yolculuk diş macunu pikniklere götürün iş yerinde çantanızda taşıyın ağız kokusuna ya da yemekten sonra diş fırçalama ihtiyacını karşılıyor ağzınıza iki kere pı pıs diye sıkın çalkalayın tükürün suya bile gerek yok.. Splat diş macunu özellikle eczanelerde satılıyor Splat facebook sayfasını ziyaret edip ayrıntılı bilgiyi her zaman alabilirsiniz..

Bunu da seversin  Magic Splash Yüz Yıkama Jeli inceleme

splat siyah diş macunu
Ben macunu biraz da göstermek için bu kadar sıktık küçük bir leblebi tanesi yeterli olacaktır…

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. ayşegül dedi ki:

    Siyah diş macunu mu ! ohhh noooo ! :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim