Remolent siyah şampuan!

Annekaz
31 Ağustos 2015
Yorum Yok

Remolent dökülme ve kepek karşıtı siyah şampuan! Siyah şampuan kulağa tuhaf geliyor ama içerisinde renklendirici yok şampuanın rengi bu! Biraz tuhaf bir şampuan zira bildiğiniz katran sadece rengi değil yapısı da katran gibi yapış yapış. Bilmeden yanlışlıkla banyoda rastgele elinize alıp kullandığınızda eyvah saçıma ne sürdüm diyebilirsiniz çünkü yıkarken de köpüğü ve arkasında bıraktığı su kahverengi. Banyodan çıkınca baktım elimi yüzümü boyamışmı diye. Siyah diş macunu splat’tan sonra siyah şampuan ilginç bir deneyim oldu.

remolent-siyah-şampuan3

Kepeğe ve saç dökülmesine karşı etkili olduğu söylenen Remolent sadece eczanelerde satılıyor. Kepeğe karşı etkili diyebilirim. Öyle bir bitkisel yapıya sahip ki sanki duş almıyor bitkisel buhar terapisine girmiş gibi bir his uyandırıyor. Okaliptus ya da nane gibi düşünün derinize bile nüfus ettiğini hissediyorsunuz. Canan’ın etkinliğinde hediye edilen bu şampuan beni değişik duygulara sürükledi:)

remolent siyah şampuan6

Kepeklere karşı etkili, saç dökülmesi için belki uzun süre kullanmak gerekiyordur tek şişe ile karar vermek zor, saçları çok iyi temizliyor saç derisini bile çok çok iyi temizliyor. Kokusu önce rahatsız etse de alışıyorsunuz, lakin koyu rengi rahatsız ediyor banyo çabucak kirleniyor. Sanki saçlarınızı koyu kahve ya da siyaha boyamışsınız da akıyor gibi.

remolent-içerik

Bunu da seversin  Konjac sünger incelemesi
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim