Sütlaçlı sakız

sütlaçlı sakız
Annekaz
17 Mayıs 2011
5 Yorum

sütlaçlı sakız

Dukan‘da çok pis bir duraklama dönemine girdim, vazgeçmeden önlemleri alıp devam yolunda ilerleyeceğim ama bu aralar zorlandığımı itiraf etmeliyim. Kabuslar falan görüyorum herkes kilo vermiş bi ben kalmışım..  Biraz esnetmeler yapabilirim daha yapmadım :S  Bu arada Dukan’da tatlandırıcılar serbest demiştik tatlandırıcılı sakızlar da buna dahil. Benim favori sakızım First Sütlaçlı baya bildiğiniz sütlaç tadıyla insanı kısa bir süre de olsa mutlu ediyor. Yetkililere sesleniyorum Aroması çabucak bitiyor tadı gitmeyen sakız istiyoruz :)

Görüldüğü takdirde kendisinden 20 30 tane alıyoruz, ceplerden çekmecelerden her yerden çıkıyor.. yani seviyorum bu sakızı Dukancılara tavsiye olunur.

Bunu da seversin  Vücudumu seviyorum
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (5)
 1. Bilge dedi ki:

  Çok merak ettim bu sakızı, hemen almam lazım :))

 2. Nazan dedi ki:

  Merhaba Anne Kaz,
  Dukan konusunda her şeye rağmen iradenize hayranım.Gerçekten yapılması bana göre zor bir diet.Sizden esinlenerek geçen hafta sadece 4 gün ilk atak dönemini yaptı 16 yaşındaki kızım.Bana proteinli yiyecek hazırlmaktan fenalık geldi.Verilecek kadar kilosu yok ,ama bu yaşlarda bir diet merakı sanırım bir çok genç kızda var:)Sonuç tabiki hayalkırıklığı.İrade isteyen bir diet çünki.
  Sizde zorlandığınızı yazmışsınız.Bir atasözümüz var aslında “Dere geçerken at değiştirlimez” diye.Ama ben yine size bir tavsiyede bulunacağım.Yaklaşık 2 yıldır vermek sitediğim 5 kiloyu ne denediysem veremedim.En sonunda, internette okuyucularını belli bir program dahilinde zayıflatan “Mevsimlerden Roma” blogunun yazarı dr. Mehtap hanımın programı ile 2 ay sürede vererek kurtuldum.Hemde bir çok şeyi yiyerek,çok rahat bir şekilde.Esas programı 7 kasımda şu linkte
  başlamıştı:http://mevsimlerdenroma.blogspot.com/2010/11/ilk-gunler.html

  Bir bakın derim deneyipte sonuç alamayn yok gibi.programı takip eder yorumlarıda okuyabilrseniz ne kadar çok kişide etkili olduğunu görebilirsiniz.Acizane tavsiye ediyorum.
  Sydneyden Sevgiler
  Nazan

 3. annekaz dedi ki:

  Merhaba Nazan,

  diyete başlayalı bir aydan fazla oldu diyeti neredeyse hiç bozmadım dediğiniz gibi aslında bende kendime hayret ettim lakin verdiğim kilo bir türlü 4’ü geçmedi üstüne bir kaç sıkıntım da var. Şimdi bu kadar irademe sahipken zayıflama hedefime ulaşmak için bu kadar kararlıyken verdiğin linki inceleyeceğim Ayrıca beni hiç yalnız bırakmadığın için özellikle teşekkür ederim :) İlgini her zaman hissediyorum. Türkiye’den sevgiler.

 4. Eda GAyır dedi ki:

  Merhaba;

  Öncelikle blogun çok güzel elimde oldukça takip etmeye çalıŞıyorum. Bende 18 temmuzdan bu yana dukan yapıyorum. 6 günlük ataktan sonra şuan seyir dönemindeyim. 76 kilo ile başladım 71,5 takıldım ilerme hiç yok. 2 gün atak yaptım arada ama tekrardan bişi olmadı. Bu duraklama çok canımı sıkıyor ne yapmam lazım bana yardımcı olabilirmisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim