HostGator’den 3 günlük kesinti!

Annekaz
14 Ocak 2013
Yorum Yok

logoAslında HostGator’den genel olarak memnunum, memnuniyetimi yazmıştım. Şikayetimi de yazayım;  HostGator’de Cuma günü sorun olduğu söylendi ve annekaz.com yayını sunucu arızası ile yapılamadı. Bunlar normal fakat sunucu kesintisi ancak pazar günü akşam düzeltilebildi. İyi tamam sonunda düzeldi derken bu sefer annekaz.com da veri tabanı kaybı!  Haydaa annekaz.com var yönetim sayfası yok. Yazışmalar falan derken hostgator ancak sayfamı bir hafta önceki haline getirebildi yani son yazdığım 9 yazı sizlere ömür.

Hostgator bana 9,90 dolarlık bir kupon vererek özürlerini sundu ama kaybım kat kat fazla olduğu gibi bir de caaanım yazılarıma olan oldu.. Eldeki imkanlarla kurtarabildikleri kadarı bu biliyorum ama ben de stres dolu bir hafta sonu yaşadım. Velhasıl blogspottan wordpresse geçmenin bir pişmanlığını daha yaşamış bulunuyorum siz siz olun blogspottan bir yere kımıldamayın..

 

Bunu da seversin  Küsuratlar yardıma ihtiyacı olanlara kalsın
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.