Tatil Kitapları

Annekaz
14 Haziran 2010
1 Yorum

Okul Kitapları tatil kitapları gibi olsaydı herhalde profesör olurdum. Tatilin en sevdiğim bölümü tatil kitaplarıydı kendiminkini bitirmekle kalmaz kardeşleriminkine dadanırdım. Şimdi kızlarım da çok seviyor gerçi okunacak kitap çok tatil kitapları onların yanında daha ders kitabı gibi kalsa da dersleri  tekrarlamak için her öğrenciye lazım.
Şöyle bir internetten Tatil kitaplarına baktım fiyatları 5 liradan başlıyor. Setli olanları vs de fiyatlar yükseliyor işte bir kaç tane Tatil kitabı satan yayın evi ve fiyatları..
Zambak Yayınları’nın ilköğretim ve okul öncesi için tatil kitapları bulunuyor.  Zambak setler halinde hazırlamış yaz kitaplarını içerisinde 1 adet soru bankası ve 3 adet deneme kitapçığı bulunuyor, setin içinde 3 hikaye kitapçığı ve bilgi kartları da var.
Fiyatı 22 TL İncelemek için tıklayın
Linkin altındaki sekmede diğer sınıfları görebilirsiniz.
Eğitimsepeti.com’da pek çok yayınevinin tatil kitapları var fiyat aralığı çok geniş  3,5 liradan başlıyor. Final’in üçlü seti burada uygun fiyatı ile dikkat çekiyor ama 17 liraya kadar tatil kitabı bulmak mümkün
İncelemek için tıklayın

Daha uçık kaçık müfredata göbek bağı olmayan kitaplar isteniyorsa Felaket Henry’nin Zihin Zıplatan Tatil Kitabı seçeneği ilginizi çekebilir.

Tatil kitapları okul çocukları için en iyisi ama tatil kitaplarından hoşlanmıyorsa seçenekler bitmiş değil. Tubitak’ın yayınları hem çok güzel hem de fiyatları oldukça uygun ben bir kaç tane seçtim:


Arabalara uçaklara trenlere meraklı 8 yaş üstü erkek çocuklar için: Havada Karada Suda 21. basım 5,5 TL
  
Çarpma ile ilgili temeli sağlam bir şekilde vermek istiyor ve 8 yaş üstü çocuğunuza bu konu ile ilgili bir yardımcı arıyorsanız. Rebecca Trays’in yazdığı çarpım tablosu kitabı size yardımcı olabilir. Çarpım tablosu eğlenceli bir şekilde bol çizimlerle anlatılıyor. 32 sayfa, 28. kez basılan kitabın fiyatı 4,5 lira
Kırık yumurtalar heyecanlı hikayeler okumayı seven çocuklar için ideal bir kitap. Dedektifliğe meraklı bir çocuğun başından geçenler anlatılıyor. 10 yaş üstü kitap 102 sayfa fiyatı 4,5 TL  Türkiye’de ilk basımı.

Tübitak’ın eğlenceli matematematik, fen ve bilimsel kitapları araştırmaya itici ve bol resimli ve kaliteli kağıt kullanılarak basılır. Genelde çocukların hor kullanmasına bile dayanıklıdır. Okul çocuklarının yanı sıra Erken çocukluk dönemi kitaplarının sayısı da oldukça fazla. Fiyatları 3 ile 10 lira arasında değişiyor. Kitaplar Ankara Kavaklıdere’de Tübitak Mağazasında satılıyor ama İnternet sitesinde bir başvuru formu var. Buradan kitaplar hakkında bilgi edinebilir buradan ise başvuru formu ile sipariş verebilirsiniz. Bu arada Tübitak’ta anladığım kadarıyla online sipariş bölümü yok formu yazdırıp doldurup mektupla istekte bulunmanız gerekiyor. Tübitak acilen online sipariş bölümü eklemeli.Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. NEŞELİ GÜNLER dedi ki:

    TATİL KİTAPLARI KESİNLİKLE ÇOCUKLARIN VAZGEÇİLMEZİ.BİZDE TOPTAN SİPARİŞ VERDİK DAHA UYGUNA GELDİ.
    AMA BİR SORUN VAR.GEÇEN HAFTA DAĞITTIM TATİL KİTAPLARINI "BUNLARI TATİLDE ARALARDA YAPACAKSINIZ OKUYACAKSINIZ "DEDİYSEMDE BİRÇOĞU ŞİMDİDEN YARILAMIŞ KİTAPLARI:)))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim