Tavacı Fettah Usta

Annekaz
16 Mayıs 2011
Yorum Yok

künefe

Haftasonu bir değişiklik yapıp TUS için Ankara’ya gelen akrabalarımızla yemeğe gittik, açlıktan ölmüş bitmiş bünyeleri Kazım Karabekir’de Tavacı Fettah Usta‘nın yerine attık.

İtiraf ediyorum o yemekte malesef rejimi bozdum pişmanmıyım değilim biraz daha hareketle yine devam ediyorum :) Tavacı Fettah Usta zaten Ankara’nın en meşhur kebapçılarından.

Servisi çok güzel bol salatası sıcacık taze pişmiş pidesi muhteşem köpüklü ayran çeşmesi zaten klasik, iskender ve adana muhteşemdi  şiş ciğer de tek kelime ile harikaydı hepsinin tek tek fotoğrafını çekmek isterdim ama sabahtan beri hiç bir şey yemeyen bir bünye olarak akıl edememişim.

Künefe çok şerbet içinde geliyor bunun dışında bir çatal aldığım kadarıyla tadı güzeldi. Sofralara konan acılı ezme ise acı değil hata belirsiz bir tadı vardı onu beğenmedim. Bunların dışında her şey çok güzeldi aslında Fetah Usta’nın kaburga tavası çok meşhurmuş başka zaman artık yoğurdu özellikle çok güzeldi diyette gidilmemesi tavsiye olunur..

 

 

Bunu da seversin  Çift taraflı silikonlu tavada kumpir tarifi
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim