Toz Torbasız Elektrik Süpürgesi ile Temizlik Artık Hobiye Dönüşüyor

Annekaz
14 Temmuz 2017
Yorum Yok

Toz torbasız elektrik süpürgesi seçiminde, hazne büyüklüğü ve çekim gücü kadar kolay kullanım ve enerji tasarrufu da önemlidir. Üstelik tüm bu özellikleri taşıyan süpürgenizin aynı zamanda modern ve şık bir tasarıma sahip olmasını istemez miydiniz?

Kullandığınız elektrikli süpürgenin hem yüksek emiş gücüne sahip olmasını hem de enerji tasarrufu yapmasını istiyorsanız, tercihiniz Arnica Pika olmalı. Yüksek emiş gücü performansından ödün vermeden, daha az enerji ile çalışan toz torbasız elektrik süpürgesi, elektrik tüketiminizi arttırmadan etkili temizlik yapmanızı sağlıyor. Böylelikle evinizi temizlerken elektrik faturanızın yükselmesini engellemenize de yardımcı oluyor.

Toz Torbasız Süpürge ve Dev Hazne

Elektrikli süpürgelerin çabucak dolan hazneleri, temizliği güçleştiren detaylardan sadece biri. Ancak Arnica Pika, geniş haznesiyle benzerlerinden ayrışıyor. 2,5 litrelik büyük toz haznesi sayesinde her süpürme işleminden sonra hazne boşaltmak zorunda kalmayacaksınız. Hazneyi üzerinde bulunan tuş ile tek elle yerinden çıkarıp temizlemek mümkün olsa da, bu hazneyi kazayla yerinden çıkarmanız pek mümkün değil. Üzerinde bulunan özel kilit sistemiyle, süpürgenin dikey şekilde taşınması sırasında ortaya çıkabilecek kazalara önlem alınıyor. Bu sayede yanlışlıkla hazneyi yerinden çıkarma ihtimaliniz ortadan kalkıyor.

Toz Savar Süpürge: Arnica Pika

Toz torbasız elektrikli süpürge seçiminde ön planda tutulan en önemli özelliklerden biri de toz tutma güçleri. Ev temizliği yaparken soluduğunuz havanın kirlenmemesi için süpürgelerin çeşitli teknolojilerle tozları hapsetmesi gerekiyor. Arnica Pika içinde bulunan iki farklı filtre sistemiyle ve Cyclone Max teknolojisi sayesinde bu problem de ortadan kalkıyor. Özellikle arka kısmında bulunan hepa 13 filtre sayesinde etrafa toz dağılmasını engellerken, Cyclone Max teknolojisi ile de tozların hazne içerisindeki dağılımını düzenliyor. Yüksek emiş gücüne sahip olan ve tozların ortama yayılmasını engelleyen toz torbasız süpürge modelinin sesinin sadece 75 dBA seviyesinde kalması ise avantajlardan bir diğeri olarak ön plana çıkıyor.

Bunu da seversin  Karda halı temizliği

Hem Kullanışlı Hem de Çok Şık

Kim demiş elektrik süpürgeleri modaya uyamaz diye? Arnica Pika’nın modaya uygun dört farklı şık tasarımı bulunuyor. Üstelik bu tasarımlar sadece şık değil, az yer kaplıyor ve evin en dip köşelerine bile ulaşmanıza yardımcı oluyor. Açma kapama, kablo sarma düğmeleri ayakla kontrol edilebilir şekilde konumlanırken, teleskopik emiş borusu kullanıcının isteğine göre ayarlanabiliyor. Toz torbasız elektrik süpürgesi ile birlikte gelen turbo fırça, dar uçlu boru, koltuk temizleme aparatı ve perde fırçası ile temizlenecek alana göre tercih seçenekleri artırılabiliyor. Siz de verimli, toz savar, yüksek emiş güçlü ve şık tasarımlı Arnica Pika’ya sahip olmak için online olarak sipariş verebilirsiniz.

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim