Ütü Yapmanın En Kolay Yolu: Arnica Ütü Modelleri

Annekaz
24 Mart 2019
Yorum Yok

Üstün teknolojiye sahip kaliteli ve şık tasarımlarıyla dünya standartlarında üretim yapan Arnica markası, geliştirdiği küçük ev aletleri ürün grupları ile yerli üreticiler arasında adından sıkça söz ettiriyor. Ev işlerini daha zahmetsiz hale getiren konforlu ürünler sunan Arnica’nın elektrik süpürgesi, mutfak gereçleri, kişisel bakım ürünleri, ısıtma soğutma araçları gibi ürün gruplarının haricinde buharlı kazanlı ütü modelleri de dikkat çekiyor. Birçok kişinin hiç hoşlanmadığı ve uzun vakitler harcadığı ütüleme işlemini çok daha pratik ve kolay hale getiren Arnica ütü ürünleri ihtiyaca yönelik çözümler sunuyor. Estetik tasarımlı, ergonomik ve göz alıcı renklerdeki buharlı kazanlı ütü modelleri fonksiyonellikleri ve teknolojileri ile zamandan da kazandırarak hayatınızı güzelleşiyor.

Fonksiyonel ve Estetik Dizaynlı Ütüler

Temizliğin, şıklığın ve intizamın vurgulanmasında önemli bir yere sahip olan buharlı kazanlı ütü ürünleri her zaman ihtiyaç duyulan ev aletlerinden bir tanesi. Kolay kavranabilen tutuşu ve farklı kumaşlara özel hızlıca ütüleme işlemi yapılmasına olanak sağlayan detayları ile kıyafetleri kusursuz olarak giyilmeye hazır hale getirmek mümkün oluyor. Giysiler haricinde çarşaflar, perdeler ve havlular gibi çok kullanılan ev tekstili ürünlerinde de tam hijyen sağlanmasına yardımcı oluyor. Arnica teknolojisi ile geliştirilmiş buharlı kazanlı ütü sayesinde alerjenlerin yok edildiği, daha temiz, bakımlı ve huzurlu bir ev ortamı yaratmak mümkün hale getiriyor. İçerdiği üstün teknoloji sayesinde evinizdeki tüm tekstil ürünlerinde zahmetsizce daha sağlıklı ve düzgün bir görünüm sağlanmasına imkan veren Arnica ütü modelleri onlarca farklı modeli ve rengiyle tüketicilerin beğenisine sunuluyor. Özgün tasarımları ve canlı renkleri ile dikkat çeken Arnica ütü fiyatları sunulan cazip seçeneklerle de tüketicilerin beğenisini kazanıyor. Farklı fiyat aralıklarındaki ürün modelleri ekonomik alternatifler ile tüketicilerle buluşuyor.

Ütü Teknolojisinde Arnica Ayrıcalığı

50 yılı aşkın süredir küçük ev aletleri konusunda gerçekleştirdiği araştırma ve geliştirme çalışmalarıyla yerli üretime katkı sağlayan Arnica ütü modellerinde de fark yaratıyor. Geliştirdiği buharlı kazanlı ütü işlevsel ve ultra performansa sahip yapısıyla eşsiz bir kullanım deneyimi vadediyor. Arnica’nın buharlı kazanlı ütü modeli; 1.7 litre su haznesi ve 400 gram şok buhar kapasitesiyle ön plana çıkıyor. 2200 Watt enerjiyle çalışan ütünün 7.5 bar basınçlı haznesi kuru buhar püskürtme niteliğiyle de kırışıklıklar çok kısa sürede düzeltilebiliyor. Ayrıca 120 gram sürekli buhar performansı sunan seramik tabanlı ütü kumaşları istenilen seviyede deforme etmeden kullanıma hazır hale getiriyor. Prize takıldığı andan itibaren 2 dakikalık zaman içerisinde ütü işlemine uygun koşullara ulaşan buharlı kazanlı ütü modeline çalışır durumdayken de su dolumu yapılabiliyor. Çıkartılabilir su haznesi, çift seviyeli ısı kontrolü, kireç çözücü sistemi, otomatik kapanış ve emniyet kilidi düzeneği gibi özellikleri de bulunan kazanlı ütü haricinde Arnica buharlı ütü modelleri ile de ütü yapmak çok daha dolay hale geliyor.

Bunu da seversin  Dünyanın en rahat koltuğunu buldum

Güvenli, Pratik ve Ergonomik Arnica Ütü Modelleri

Arnica buharlı kazanlı ütü modelleri, birbirinden farklı renklere sahip modern tasarımları ve fonksiyonel özellikleri ile ütü işlemini çok daha kolay ve keyifli hale getiriyor. Özenle giyilen ve temizlenen kıyafet kumaşlarının bozulmadan ve yapışmadan ütülenmesi için nitelikli paslanmaz çelik, seramik ya da enamel taban kaplamasıyla üretilen buharlı kazanlı ütü modelleri, giysilerin üzerinde kolayca hareket ederek yoğun buhar gücü ile zahmetsiz bir kullanım sağlıyor. Sudan kaynaklanan kireç oluşumunu önleyen anti-calc özelliği ile de uzun bir kullanım ömrü sunan Arnica ütü modelleri, anti-drip teknolojisiyle damlatmayı engelliyor. Her kumaşa özel buhar ve ısı ayar düğmeleri de ihtiyaca uygun olarak kolayca yönetilebiliyor.

Siz de Arnica’nın kendi kendini temizleyebilen özellikteki, birbirinden canlı yeşil, turkuaz, pembe, altın, gümüş ve daha pek farklı tondaki buharlı kazanlı ütü ürünlerini inceleyebilir, tercih ettiğiniz modele kolayca sahip olabilirsiniz.

Etiketler: ,
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim