Tığ işi çocuk süveter ve kazakları – yeni modeller

Annekaz
23 Mart 2021
Yorum Yok

Tığ işi örgüler  benim gibi acemi örgücüler için daha kolay.  Tığ ile  çiçekler yapmak, araba gibi motifler örmek daha zevkli, ama biraz ilham gerekiyor. Tığ işi çocuk süveter ve kazak modelleri için  ilham alabileceğiniz hatta yapılışını adım adım göreceğiniz kişiler hesaplar mevcut.

Tığ işi süveter ve  hırka kazak üzerine masal desenleri bile yapabilirsiniz. Hayalinize ne varsa tavşanlar, kediler sevimli ayılar sadece çocuğunuza özel tığ işi hırka modelleri yapan  Rus bir hesapla tanıştım.

https://www.instagram.com/pigilova_knitting/ sevimli ve değişik örgüleri  instagram da binlerce beğeni alıyor. Size örfüğü modellerden bazılarını göstermek istedim.

Böyle sevimli ve özgün modellerle sayfasında yapılış aşamalarını paylaşıyor. Bilgiler ve şemalar rusça olduğu için  burada yer vermedim ama size ilham olacağını umuyorum.

 

 

 

Bunu da seversin  Örgü Şapka Modelleri: Kış Stilinizi Tamamlayın
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim