Tığ işi dekoratif kilim modelleri – şemalı

Annekaz
25 Mart 2021
Yorum Yok

Pandemi döneminde  kendini hobilere veren pek çok  insan var. Kadın erkek herkes boş vaktini iyi değerlendirmek için çeşitli hobiler buldu kendine. Kadınların favorisi her zaman olduğu gibi sabır isteyen ince işler. Örgü ipleri pandemi döneminde artan fiyatlara rağmen satışlarını kat kat artırdı.

Tığ işi dekoratif kilim modelleri

Belki örgü deyince aklınıza atkılar,  şapkalar, kazaklar falan geliyordur, ama sadece tığ ve iple evinin en güzel köşesine kilim örenler bile var. Eskiden büyüklerimiz paspas örerdi genelde artan ipleri değerlendirmek için ama şimdi sanat eseri gibi kilimler moda. Evinizi özelleştirecek sizden başka hiç kimsede olmayan bu modellere  mutlaka bir göz atın.

Gördüğünüz bu muhteşem kilim tığ ile yapılmış. Kedi severler için nasıl da özel bir model. Bu modeli İnstagram da www.instagram.com/myi_homedecor/  sayfasında  gördüm. Sayfada tığ işi kilim  modellerinin şemaları da kaba taslak verilmiş.

TIĞ  İŞİ KİLİM MODELLERİ ŞEMALARI

Sizin için  sayfasından çok güzel bir kaç model daha buldum galeriye tıklayarak büyük hallerini görebilirsiniz.

 

Bunu da seversin  Her şey deniz kabuğundan
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim