Topukludan rahatlığa rollbab

Annekaz
23 Haziran 2015
1 Yorum

Topuklu ayakkabılar çok şık, boyu da uzun gösteriyor :) ama üzerinde durması da bir o kadar yorucu. Akşama kadar topuklu ayakkabı üzerinde durmak hem ayakları hem de beli gerçekten ağrıtıyor, bir de üzerine iş çıkışı yapılan alışverişler eş dost toplantıları eklenince topuklu ayakkabı şıklık değil sağlımızı da bozan bir kabus oluyor.

rollbab sizi topuklu derdinden kurtaracak, ayağınıza giydiğinizde oh dedirtecek katlanabilen ayakkabı. Şık çantası ile çantanızda arabanızın torpido gözünde kolaylıkla saklayabilirsiniz. Topuklu ayakkabınızı çıkarıp özel çantasına koyup , rahat rollbablarınızı giyebilirsiniz.

rollbab

Katlanan ayakkabı rollbab oldukça sağlam, özellikle bu mevsimde her kadının çantasında mutlaka bir tane olmalı. Zor durumların kurtarıcı olmaya aday bu şık ayakkabılar üstelik şimdi indirimde. Şık çantası ve ayakkabıları ile aynı desende üretilen rollbablar için elinizi çabuk tutun..

rollbaba

 

;

Bunu da seversin  Yazlık süet topuklu ayakkabı ve çiçekli bot
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. Seo dedi ki:

    Tasarımlar gün geçtikçe daha yararlı oluyor.. Bilgilendirme için teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim