Türkiye’nin en iyi dikey süpürgeleri listesi

Annekaz
2 Şubat 2023
Yorum Yok

Dikey süpürge deyince aklınıza ne geliyor? Dikey süpürge arayışınız varsa mutlaka gezmediğiniz marka kalmamıştır. Ben sizin için dünyanın en iyi dikey elektrik süpürgesi markalarınız yazdım.

Ev işlerinde dikey süpürge gerçekten büyük kolaylık. Evde kedi köpek varsa zaten şarjlı bir dikey süpürge şart.

TÜRKİYE’NİN EN İYİ DİKEY SÜPÜRGELER LİSTESİ

  1. Dyson Cyclone V10 Absolute
  2. Xiaomi G10 Dikey Süpürge
  3. Bissell Multireach Active Pet 21V
  4. Rowenta Air Force 360
  5. Philips SpeedPro Max
  6. LG CordZero A9 Ultimate
  7. Tineco iFloor 3 Akıllı Dikey Süpürge & Paspas – Islak & Kuru
  8. Samsung Jet 90
  9. Miele Triflex Hx2 Cat&Dog
  10. Tefal ty9679 x-force flex 8.60

Dyson Cyclone V10 Absolute dikey süpürge, kablosuz çalışma imkanı, etkili ve verimli cyclone teknolojisi, 60 dakika kullanma süresi, islak ve kuru temizleme, LED aydınlatmalı uç ve çok sayıda aksesuar sunar. Bu özellikler, evinizin her yerini kolayca ve etkili bir şekilde temizlemenizi sağlar.

Xiaomi G10 Dikey Süpürge, hem ıslak hem de kuru temizleme yapabilme özelliğine sahip. Farklı zeminlerde ve koltuklarda etkili bir şekilde temizleme yapabilirsiniz. Silikon başlığı halı tüylerini kaldırıp havalandırır.

Bissell Crosswave elektrikli süpürge Amerika’da uzun yıllardır kullanılan süpürge Türkiye’de. Köpek tüyleri fırçaya dolanmaz. Kokulu filtre de evde hoş bir koku bırakır. Pil süresi Dyson makinesiyle aynı.  Eco modu ile evin tümü rahatça temizlenebilir. Tek eksi yanı ayakta durmaması. Bissell müşteri hizmetleri 7 gün 24 saat çalışır.

Rowenta Air Force 360 Kullanımı kolay emiş gücü iyi.  20 dk çalışabiliyor. 3 saatte tam şarj oluyor. Filtrelerin değiştirmesi kolay ve yıkanabilir. 1,9 kilosu ile hafif kullanımı kolay. Işıklı başlığı ile yumuşak ve sert yüzey fark etmeden temizler.

DİK SÜPÜRGE ALIRKEN YORUMLARIMUTLAKA OKUYUN

Philips SpeedPro Max Tam şarla 45 dk kesintisiz çalışıyor. Filtreleri yıkanabiliyor.

LG CordZero A9 Ultimate Bu süpürgenin en büyük özelliği yedek  bataryası ile beraber gelmesi. Duvarda tüm apartları ile beraber asılabiliyor. Tam olarak dolunca kendi kendine  şarj etmeyi durduruyor. El değmeden kirli torbası boşaltılıyor emiş gücü yüksek. Başlıktaki yeri küçük olduğu için süpürmesi daha uzun sürüyor. Ve başlıkta bir ışık yok.

Bunu da seversin  Garnier göz makyaj temizleyicisi ve makyaj temizleme suyu

Tineco iFloor 3 Akıllı Dikey Süpürge & Paspas – Islak & Kuru Yaklaşık 2 saatte tam şarj oluyor ve yine  yaklaşık 2 saat kadar kullanabiliyorsunuz. Islak süpürme yapıyor. Yani yere dökülen portakal suyu yumurta vs çekip temizliyor. Halılar için pek uygun değil. Türkiye de servisi hala tam olarak çalışmıyor solüsyonu yok. Koltuk altlarına girmiyor.

Samsung Jet 90 3,5 saatte tam şarj oluyor ve 1 saat kesintisi kullanılabiliyor. Bütün aparatları üzerine takılı şekilde durabiliyor. Dijital ekranı ve tıkanıklık uyarı sistemi var. Toz haznesinin tamamı yıkanabiliyor. Işığı yok ama sanıyorum ekstra mop takılabiliyor.

Miele Triflex Hx2  Yukarıdaki diğer modellere göre geniş bir süpürme ayağı var. Halı süpürmede çok iyi olduğu ama sert zeminde performansı eh işte. İki süpürme fırçası var halı için ve parke için halı için olana özellikle saçlar dolanıyor . Koltuk altlarına  zor giriyor.  Fırçalar kolayca çıkarılıp takılıyor. Bunun da ışığı yok.

Tefal ty9679 x-force flex 8.60 En büyük özelliği koltuk altlarına çok rahat girebilmesi. 2 aşamalı çekim gücü var. En yüksek ayarda düğmesine  sürekli basmak gerek bu şekilde  80 metre karelik bir evi süpürebilirsiniz ama sürekli basmak yorucu olabiliyor. Ayakta durabiliyor, bir istasyonu yok. Süpürgeden bağımsız olarak şarj edilebiliyor.

Not: Bu listedeki ürünlerin tam bir listesi pazar araştırması yapılarak belirlenebilir ve kişisel tercihlerle de değişebilir. Ben yorumlardan genel bir yazı toparladım Liste sıralaması 2. sıradan itibaren karışık…:)

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.