Saçlarını kestirip pişman olmayanlar – Öncesi Sonrası kısa saç modelleri

Annekaz
29 Ocak 2019
Yorum Yok

Saç uzatmak oldukça zaman ve sabır isteyen bir konu kolay değil bu konu ile ilgili de arada bir yazıyoruz Bakınız Saç uzatan maske tarifleri fakat kısa saç modelleri tercih eden hanımların sayısı hiç de az değil. Hem kolaylık açısından hem de modern ve genç görünüm açısından kısa saç modelleri arasından kendisine en yakışan kesimi arayanlar için bir öncesi sonrası fotoğraf galerisi hazırladım.

KISA SAÇ MODELLERİ – ÖNCESİ VE SONRASI

Uzun saç modellerinden sıkılıp saçlarını kestirmek isteyenlere cesaret vermesi açısından instagram da saçlarını kesip yayınlayan hanımlardan fotoğraflar seçtim. Değişiklik iyidir özellikle bahar yaz aylarında saçlarını kısa kestirenler sık sık kısa saçın ne kadar rahat olduğunu sık sık ifade ediyor. Kısa saç modelleri içinde benim en çok sevdiklerim asimetrik kesimler. Önleri uzun arkası kısa ya da bob kesimleri çok beğeniyorum keşke bana da yakışsaydı. Kısa saç modelleri kafanızı karıştırıyorsa buradaki yüz tipleri size fikir versin, benim gibi biraz kilo sorununuz varsa her kısa saç modelinin size yakışmayacağını bilmenizi isterim

Kısa saç modelleri derken çoook kısa modellerden ziyada kısaltılmış saçlarla başlayalım. Ombreden düz modele geçiş sizce de yakışmamış mı?

Yine upuzun saçlardan bob modele geçiş

Harika bir dönüşüm korkunç bir renk korkunç dalgalar ve harika bir modele geçiş. İşte bu gülümseme her şeyi anlatıyor.

Bunu da seversin  Makas Ankara Karamel Ombre
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.