Kısa saç modelleri – Öncesi Sonrası –

Annekaz
28 Eylül 2022
Yorum Yok

Saç kestirmek size bir devrim gibi mi geliyor yoksa sadece basit bir imaj yenileme mi? Kısa saç modelleri ararken karşıma çıkan öncesi ve sonrası fotoğrafları derledim.

Kabul edelim  uzun saçları kısacık kestirmek herkes için zor bir karar. Kadınlar saçlarını uzatırken fark etmeden yıllar geçip gidiyor. İşte saç kestirirken o yılları da böyle kesip atıyormuşuz gibi geliyor.

Genelde yeni bir işe başlarken, çok mutluyken ya da çok mutsuzken saç modeli değiştirmek isteyebiliriz. Saçlarınızı çok kısa kestirmeden önce iyice düşünmek gerek. Mümkünse uygulamaların saç filtreleri ile kendinize yeni modeller deneyin. Unutmayın kuaförden çıkınca mutlu olan kadın sayısı pek de fazla değildir.

Kuaförünüzü iyi seçin, seçtiğiniz kuaför istediğiniz saç modelini daha önce yapmış mı size yakışır mı konuşun . Tutup da Angelina Jolie’nin saç modelini isteyip sonra hayal kırıklığı yaşamayın. Size benzetilen bir ünlü varsa  onun stillerine göz atın. Evde yapabileceğiniz bir model seçmeyi de unutmayın.

Modadan ziyade kafa şeklinize, saçlarınızın yoğunluğuna, rengine şekline göre modeller  belirlemeye çalışın. Ve cesur olun. Ne istiyorsanız nasıl istiyorsanız onu yapın yaptırın.

Bunu da seversin  Kaşıkla kirpik kıvırma nasıl yapılır? Video
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim