Vitamini kaç paraya yutacaksınız?

Annekaz
27 Eylül 2008
4 Yorum

Çok iyimserim yada çok safım ttnetvitamin’in ADSL kullanıcılarına ücretsiz olacağı gibi bir düşünceye sahip olmuştum.Belkide Gülse Birsel’in kırıta kırıta yaptığı veli toplantısında para konusunu hiç açmamasından olabilir.Minicik alt yazılarda geçmedi yada çok minikti göremedim.

Devletin her eve soktuğu telefon gibi bir ağı kullanamayıp özelleştirmek zorunda kaldığına üzülmüştüm.Bu gibi durumlarda üzüntüm kızgınlığa dönüşüyor..Cem’e Gülse’ye dünyanın parasını veren telekom bu ülkenin geleceği çocuklara vitamini parayla yutturuyor.ADSL’e ayrı çocuk başına Vitamine ayrı para vermek zorunda kalmak sinir bozucu bir durum kınım kınım kınıyorum Allahtan bul TTNET!

Bunu da seversin  Dondurma mevsimini açtık
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (4)
 1. GeCe dedi ki:

  müjdeli haber, tellnet diye yeni bir firma açıldı (yada vardı ama ben bilmiyordum) Bu şirket süperonline ile birleşmiş ve internette telekoma alternatif bir güç olmaya hazırlanıyorlarmış. Gazetede 9.90 ytl ye internet diye reklamını görmüştüm. Bunun gibi daha önce başka internet sağlayıcıları da çıkmıştı ama bu sanırım faklı olacak. Çünkü diğerleri de hizmeti ulaştırmada telekoma muhtaçtı bu öyle olmayacakmış, ağını kendi kuruyor. Neyse galiba yakında daha ucuz ve kaliteli internete kavuşacağız ne de olsa rekabet artacak. Keşke Amerikadaki bazı şehirlerde olduğu gibi herkese ücretsiz olsa. Bu arada geçen gün geçerken İstanbul Eyüp Beediyesinin, eyüp merkezinde ücretsiz herkesin kullanımına açık kablosuz interneti hizmete soktuğunu belirten afişi okudum. Yerel seçimler öncesi hizmetler artıyor, keşke heryerde kalıcı şekilde olsa bu tür hizmetler.

 2. hilal dedi ki:

  sen çok saf falan değilsin arkadaşım bunun ücretli olduğunu şu an senden duyuyorum ve bütün fikirlerine katılıyorum

 3. Anonymous dedi ki:

  zannedersem bu güne kadar ücretsiz verilen ttnet müzikde ücretlendirildi….. şiddetle kınıyorum…. internete zaten ücret ödüyoruz. bi de ayrı ücret istiyorlar… olmadı ttnet…..

 4. Anonymous dedi ki:

  Bizim dilimizde "Çok iyimserim yada çok safım" ifadesindeki "ya da" ayrı yazılır. Ve yazı yazarken her cümle bitimindeki .(nokta)'dan sonra diğer cümle başlamadan mutlaka bir boşluk bırakılır. Hatırlatayım istedim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim