VitrA Seramik Çeşitleri ile Ferah Banyolar

Annekaz
10 Ağustos 2018
Yorum Yok

Sabah uyanıldığında ilk gidilen ve akşam yatmadan önce son uğranılan yer olan banyo, dekorasyon konusunda titiz davranılması gereken yaşam alanlarının başında geliyor. Temel dekorasyon ögeleri arasında yer alan yer ve duvar döşemeleri, banyo atmosferine istenilen etkinin katılmasında büyük rol oynuyor. Banyonun büyüklüğü her ne olursa olsun, sadeliğin ön planda olduğu zamansız granit seramik çeşitlerinden destek alınarak ferah ve modern bir dekorasyona kavuşulabiliyor. Modern yüzey dokularının yanı sıra doğadan ve dünya kültürlerinden ilham alarak oluşturduğu seramik koleksiyonları ile öne çıkan VitrA, özgün yorumları sayesinde huzur veren bir banyoya kavuşmanın en kestirme yolunu sunuyor.

Taneli Porselen Görünümünün Canlandırıcı Etkisi

Mermer, granit ve benzeri doğal taşlar, yüzyıllardan beri en değerli dekorasyon ve inşaat malzemeleri arasında yer alıyor. 16 yüzyılda yaşayan Venedikli yapı ustaları, son derece değerli olan malzemelerin döküntülerini değerlendirmek için oldukça çevreci bir yol geliştirdi. Çimento harcına kattıkları mermer, granit ve benzeri doğal taş döküntülerinden Terrazzo adını verdikleri bir zemin kaplaması yaptılar. Gelişigüzel dağılan parçalar sayesinde zamansız ve dinamik bir görünüme kavuşan zemin kaplaması, kısa zaman içinde dünyanın dört bir yanında popüler olmayı başardı. Terrazzo’nun modern yorumlarına yer verilen VitrA Matrix Flake koleksiyonu, tek başına kullanılabildiği gibi uyumlu renkleri sayesinde farklı koleksiyonlarla bir araya gelebiliyor. Beyaz, siyah ve gri renk seçenekleri bulunan koleksiyon, farklı dekorasyon fikirleri için ilham vermeyi başarıyor.

Dinlendirici Soğuk Yüzey Dokusu

Doğal taş, mermer ve beton gibi soğuk yüzey dokuları, dinlendirici etkileri sayesinde banyo dekorasyonunda en fazla kullanılan seramik modelleri içinde yer alıyor. Dekorasyona modern bir atmosfer kazandıran beton yüzeyler, sakin renk geçişleri sayesinde ferahlık hissini pekiştirmeyi başarıyor. Modüler ebatları sayesinde sıra dışı dekorasyon uygulamaları yapmanıza imkan tanıyan VitrA Newcon seramik koleksiyonu, uyumlu renk tonları ve farklı yüzey alternatifleri ile öne çıkıyor. Antrasit, silver, beyaz, koyu gri, krem ve taupe renk seçenekleri bulunan koleksiyon, içinde yer alan mozaik çeşitleri sayesinde banyo dekorasyonunu hareketlendirme fırsatı tanıyor.

Bunu da seversin  Büyük beden yazlık elbise modelleri

Kil ve Betonun Tarifsiz Uyumu

Hibrit yüzey yorumları, son günlerin en beğenilen endüstriyel tasarım uygulamaları arasında geliyor. Birbirine zıt sıcak ve soğuk yüzey dokularını bir araya getiren hibrit yüzey tasarımları, banyosunu modern bir atmosferle buluşturmak isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. VitrA Clay-Cement koleksiyonu, betonun soğukluğunun kilin sıcaklığı ile dengelemeyi başarıyor. Doğal kil tonlarına yer verilen seramik koleksiyonu, banyosuna doğanın sıcaklığı ve huzurunu yansıtmak isteyenler için iyi bir alternatif olarak öne çıkıyor. Rölyefli yüzey seçeneklerinin de yer aldığı VitrA Clay-Cement, 30×60, 60×60 ve 8.5×60 modüler ebatları sayesinde banyo dekorasyonuna özgün dokunuşlar yapmanıza izin veriyor. Mozaik çeşitleri ile desteklenebilen karo seramikleri, açık gri, fildişi, gri, taupe ve toprak renk alternatifleri arasından seçim yapmanıza olanak tanıyor. Tercih edilen doğal renkler, farklı renk alternatiflerinin bir arada kullanılabilmesine ve banyo dekorasyonuna daha dinamik bir hava katmanıza olanak sağlıyor. Renk tonları arasındaki doğal geçişler, sadeliği ön plana çıkarıyor, kilin sıcaklığından gelen huzuru pekiştiriyor.

Banyonun yanı sıra diğer yaşam alanlarında da tercih edebileceğini VitrA seramik koleksiyonları, özgün ve modern yorumları bir araya getiriyor. Siz de en yakın VitrA bayisine uğrayarak hayallerinizdeki banyo dekorasyonuna kavuşmak için ilk adımı atabilir, şık olduğu kadar kullanışlı, konforlu ve dayanıklı seramik çeşitlerine banyonuzda yer verebilirsiniz. Soğuk yüzey dokularından sakin geçişlere kadar pek çok alternatif bulabileceğiniz koleksiyonlarla, hayallerinizin ötesinde bir banyoya sahip olabilirsiniz

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim