Vücut şekline göre elbise seçimi

Annekaz
16 Nisan 2014
Yorum Yok

vücut tipine göre giyinmeVücut tipine göre giyinmenin sırlarını az çok duymuşsunuzdur. Çok kolay değil aslında uygun kıyafetleri bulmak giymek  kadınların genel olarak işleri zor erkelerde bu kadar vücut tipi var mı? yok! elma, armut, dikdörtgen, kama, kum saati.. Bunlar bulunan kibar ve kısa isimler yoksa Armut vücut için geniş kalçalılar demeyi biz de biliyoruz :) elma armut fark etmez bakalım sizin vücut tipinize göre  doğru giyinme şekli hangisi?

elma1

Önce vücut tipinizi belirleyin yukarıdaki ünlüler örnek olarak verilmiş.  Hangi vücut tipine yakınsanız o talimatları uygulamaya çalışın..

ELMA TİPLİ VÜCUTLAR

Drew Barrymore, Queen Latifah, Eva Longoria, Jennifer Hudson

Elma  tipli vücutlarda üst beden daha iri olur geniş tombul omuz ve sırt iri göğüsler geniş bir kaburga yapısı ile üst beden ilk göze çarpan yerlerdir.. Dar kalçaları vardır bacakları ve popoları ile ilgili endişeleri yoktur ilk kilo alan bölgeleri göğüs ve omuzlarıdır..

ELMA TİPLİ VÜCUTLAR İÇİN GİYİM HİLELERİ

Üst kısmı zayıf göstermek için V  yaka giyinmek en önemli detaylardan birisi tek renk giyimden fotğrafta olduğu gibi üst kısmı tamamen saran özellikle parlak kıyafetlerden kaçının. İyi bir sütyen bulun Kaliteli toparlayıcı bir sütyen üst kısmınızı daha zarif gösterecektir.

Kemerle belinizi sıkıp üst kısmı daha fazla ortaya çıkarmayın dar mini etekler giymekten kaçının.

Bahar önerisi: ince baharlık bir bluz içine askılı hafif dökümlü bir atlet, hafif pileli ya da büzgülü çiçekli diz hizasında etek ve stiletto ayakkabılar..

 

Bunu da seversin  Grammy 2012 müzik ödülleri kırmızı halı
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.