Elma sirkesi nasıl seçilir?

Annekaz
12 Mayıs 2014
2 Yorum

Elma Sirkesi hakkında zaman zaman yazılar yazıyor, okuyoruz şifa deposu olduğunu biliyoruz. Peki doğru elma sirkesi nasıl olur? nasıl seçilir?

Elma sirkesi bulanık olur

Elma sirkesi satın alırken yukarıdaki gifte gördüğünüz gibi tortulu olması lazım. Piyasada çok fazla elma sirkesi markası var fiyatları da çok değişiyor ama bulabilirseniz cam şişede ve tam duru yerine biraz tortulu hatta rengi bulanığa yakın olanları seçin..

 

Bunu da seversin  Erkek biber mi, dişi biber mi daha lezzetli?!
Etiketler: ,
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (2)
  1. nilay tabakoğlu dedi ki:

    merhabalar
    elma sirkesi evet herşeye çok iyi gelir diye söylenir ben de sivilcelerimi kurutmak için denemek istedim az kalsın 1. derece yanık oluyordu yüzüm ki tüm yüzümü sürmedim sadece sivilcelerin üstüne sürdüm yandım cildim kıpkırmızı oldu sivilceli kısım değil cildim yandı açık yaraya kolanya sürdüğünüzü farzetin öyle bi yanık acısı yani yüze uygulayanlar nasıl uyguluyor gerçekten şuan çok merak ediyorum

  2. Zişan dedi ki:

    Merhaba,beyaz sirkeyi yani elma sirkesini bire bir ölçüde(1 tatlı kaşığı elma sirkesi 1 tatlı kaşığı kireçsiz su ile karıştırıp yüzünüzü pamuk yardımı ile temizleyebilirsiniz.Tonik yerine de geçer

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim