Yaşasın! Sephora black friday indirimleri

Annekaz
19 Ekim 2021
Yorum Yok

Biz kadınlar sürekli bir koşuşturmaca içerisindeyiz;  iş, çocuklar, ev,  memnun etmeye gayret ettiğimiz insanlar, düzeltmeye çalıştığımız hayatlar! Farkında olmadan aynaya bakmayı bile unutuyoruz  sadece aynadaki kendime değil bazen  dönüp içime de bakmayı unutuyorum ve sorguluyorum; en son ne zaman kendimi mutlu ettim?

Öylesine değil gerçekten güzel bir parfümü özenle sıkıp, kırmızı rujumu sürüp ne zaman dışarı çıkmıştım, sahi en son kendime ne almıştım diye sorular sormaya başlayınca en sevdiğim markalara bir göz atma zamanının geldiğini anladım.

Alışveriş söz konusu olunca indirimleri kovalamamak olmaz, indirimin kraliçesi  black friday indirimleri yaklaşırken beni mutlu edecek ürünlerin listesini yapmaya başladım bile.

Listemin başında ise Sephora var.  Sephora bize  hem efsane olmuş parfümlerde  yeni yıl için hediyelik,  hem de biten parfüm stoklarını yenilemek için harika fırsatlar sunuyor.

Güzel kokular insanın kendisini kendisini şımartmasının en güzel ve en kolay yolu sizce de öyle değil mi? Tabi sadece parfümle yetineceğimi düşünmeyin aslında  oldukça uzun bir listem var. Yıpranan kuruyan cildim aydınlansın, ışıldasın ve nemlensin istiyorum. Sephora origins  markasının Ginzing Oil-free Energy-boosting Gel nemlendiricisi ve Aydınlık Görünüm Veren Nemlendirici Serum hakkında  çok güzel yorumlar okudum. 

Black friday indirimlerinde en sevdiğim şeylerden birisi  yüksek kaliteli markaların indirimi bize  çok şık şekilde sunması. Sephora ise Kozmetik ve cilt bakımında kendimi prenses gibi hissettiğim nadir markalardan birisi çünkü ben bunu hak ediyorum indirim döneminde bile :)

Bunu da seversin  Flormar Back to school serisi
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim