Pırlanta tektaş küpe modelleri

Annekaz
15 Ağustos 2019
Yorum Yok

Her kadının favori bir takısı vardır, evden çıkarken daha bir özen gösterdiği belki anlamı olan bir takı. Benim nasıl olursa olsun evden takmadan çıkamadığım takım ise küpelerim.

Belki size tuhaf gelecek ama küpelerim olmadan kendimi çıplak gibi hissediyorum. Durum bu olunca zarif asla modası geçmeyecek her zaman şıklığımı tamamlayacak küpe arayışım asla bitmiyor. Son zamanlarda favorim ise Pırlanta Tektaş küpe . Hem çok zarif, hem çok kullanışlı hem de çok değerli tıpkı benim gibi :)

Pırlanta Tektaş küpe modelleri

Söz konusu pırlanta olunca öyle internette hemen herkese güvenip alamıyorsunuz, ben kendime değerli bir takı alacaksam ziyaret ettiğim ilk sayfalardan birisi myragold.com oluyor harika küpe modelleri var zaman zaman çok özel kampanyalarla indirimler de yapılıyor.

Tabi sadece küpe değil, alyans ve çocuk takılarına, değerli taşlardan yapılmış çok özel tasarımlara kadar her şeyi myragold sitesinde bulabilir 24 saatte kargoda seçeneği ile güvenli şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Benim favorilerime eklediğim bir kaç küpe modelini sizinle paylaşmak istiyorum.

Bu pırlanta tektaş küpe oldukça klasik ama asla modası geçmeyecek bir model,severek kullanıyorum bazen günlerce çıkarmıyorum eminim herkesin benzeri bir model küpesi vardır.

Bu baget kesim de yine asla modası geçmeyecek ürünlerden harika bir hediye seçeneği

Özel geceler için yıldız her zaman anlamlı bir mesajdır

Daha spor daha klas ikisi bir arada tercih edenler için benim en sevdiğim tasarımlardan birisi

İşte en sevdiğim küpe modeli evet birazcık özel gece işi ama şık bir topuzla nasıl da bütün dikkatleri üzerine çeker değil mi :)

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim