Zayıflık takıntısı sizi hasta etmesin

Annekaz
16 Haziran 2011
2 Yorum

Anoreksiya artık sık sık duyduğumuz bir hastalık adı, önceden ünlülerde falan görülürdü şimdi en kıyı mahalledeki genç kızlarda bile görmek mümkün nedeni ise zayıflık takıntısı.

Biz de buradan şu diyeti yaptım şu kadar kilo verdim diye yazıyoruz ama bu şekilde ölümcül derecede zayıf olmayı kimse istemez.

Can boğazdan gelir lafını obeziteyle can boğazdan gider şeklinde duymaya çok alıştık ama aşağıdaki fotoğraflara bakınca hakikaten can boğazdan gelir lafınında gerçeklik payı var sağlıklı beslenmek çok önemli bu tek yumurta ikizlerine babalarının küçük yaşta söylediği ‘kızlarım artık büyüyor kalçaları falan büyümüş’ lafı nedeniyle yemek yememeye karar vermişler işte sonuç.

Bunu da seversin  Siz hiç krepe estetiği duydunuz mu?
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (2)
  1. coco-jelly dedi ki:

    ay çok fena çok üzüldüm…Allah şifa versin cidden ya..git ya ne bu zayıflık takıntısı boyunuza göre normal bedende olun spor yapın tamam yaa milelt 2-3kg fazlası var die bunalıma girer oldu..böle kadınlar ne çocuk doğurabilir ne de sağlıklı nesiller yetiştirebilirler…fazla zayıflıktan belli bi süre sonra regli bile sonlanıormuş..ne kadar ciddi bişey aslında…yani şu kızların babalarını bulsam kovalarım..çıkçık

  2. burcu dedi ki:

    zayıflık takıntısından ziyade bilinçaltına giden yanlış mesajdan kaynaklanıyor. babanın tutumu çok yanlış ve çocuklar cinselliklerini reddetmek için kilo almıyor bilinçli yapmıyorlar ama kilo alırlarsa kalçaları ve göğüsleri ortaya çıkacakki onlar için istenmeyen bir durum. allah yardımcıları olsun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim