Yemek yaparken kilo verin!

Annekaz
11 Şubat 2015
1 Yorum

Siz hiç doğada şişman hayvan gördünüz mü? Göremezsiniz zira yeteri kadar yeyip yemek için çok çabalıyorlar. İnsanların da yemeklerini böyle elde ettiklerini varsayın tamam avlanmak falan göze hoş gelmiyor ama şişmanlık da çağın hastalığı haline geliyor.

yumurta

Hareketsiz ve tembel bir yaşam tarzı malesef bize kilo aldırıyor keşke yesek yesek kilo almasak hiç kimse kovalamadığı sürece koşmasak hepimiz magazin dergilerinden fırlamış modeller gibi fit görünsek falan.. ama öyle değil Dün bu videoyu görünce yazmak istedim bunları çünkü bisikletle üretilen elektrikle yemek pişiriliyor.Genç kadın böyle bir sistem yaptırmış teknik olarak çook basit ve kullanımı kolay yumurta ve kahve pişiriyor. Her aletin böyle çalıştığını düşünün çamaşır makinesi bulaşık makinesi bırakın zayıflamayı kas bile yaparız :)

 

Christy Keely’den Gönderi
Bunu da seversin  Oturduğunuz yerden incelten Parabensiz Doğum Sonrası Korseleri, Bel ve Basen Ürünleri Pure Nature’da
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. ayşegül dedi ki:

    Valla süpermiş :)))

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim