10 marifet 1 cevap

Annekaz
9 Temmuz 2008
1 Yorum

Önce shane’den gelen mesaj..

Merhaba,
Durumun sizin için can sıkıcı olduğunu anladım ve üzüldüm. Biliyorsunuz, 10marifet ve diğer hiçbir pillinetwork sitesine kopya – alıntı yazı kabul etmemek gibi bir prensibimiz var. Konu olarak tekrarlara da elbette izin yok ama insanlık hali ile gözden kaçabiliyor, o zaman şikayetlerinizi bekliyoruz. Gazoz kapağından tablo konusundaki tekrar yazıyı da hemen kaldırdık.
Söz konusu üyenin yaptığı direkt olarak uyarılabilecek bir şey değil, çünkü inkar edip farklı bir yerden bulduğunu söylese elimizde kanıt yok. Metin olarak sizden alıntı yapmıyor, link olarak blogunuzu vermiyor. Ama ortada bir sıkıntı olduğu da aşikar. O nedenle kendisine bir mesaj atıp durumun can sıkıcı olduğunu, kaynaklarını çeşitlendirmesinin iyi olacağını söyleyeceğim. Dilerim sorun böylelikle çözümlenir.
Yazılarınızı her zaman bekliyoruz.Sevgiler,

Tam umduğum cevap zaten daha fazlasını istemedim.

Blogumda hiç bir zaman yorumlara yorumla cevap vermedim.Birilerinin blogunda da benim yorumlarımı çok az görürsünüz.Herşeye nane olayım diye bir tasam yok çok sevdiğim bir çalışma olduğunda nadir yorum yazan biriyim.Bunu eksiklik kabul eden arkadaşlarımda var tabi..Her zaman bilgisayarın başında olmuyorum pek çok konuyu 4 er 5 er ekleyip planlayıp atıyorum mesela bugünden iki konu yazıyorum tarihlerine ertesi gün ve istediğim saate atıyorum böylece meşgul olduğum zaman konular otomatik olarak devreye giriyor .

ikinci bir ayrıntı yorumunda beni craftzine den başka siteden konu almadığımla suçlayan isimsiz arkadaşa sadece 1 örnek göstermek istiyorum. hoş bir site ve bebekler konusunu ben saat 07 30 da yayınlamışım craftzine bu yayın aynı gün akşam Türkiye saati ile 18.30 da yayınlanmış.üstelik bu konu planlı bir konuydu yani zaten bir gün öncesinden atılmıştı o zaman şöyle diyebiliriz.onlar bu konuyu benden aldı!! böyle bir şey olabilir mi craftzine de kaç tane editör var biliyormusunuz ben siteme en güzelleri bulup eklemeye çalışıyorum onlarda öyle aradaki fark ben tek kişiyim onlar bir ekip.

Bunu da seversin  Bloglar yarışıyor saçmalığı

Hadi hepsini anladım çantalar konusu da mı craftzine deydi 3 tane eklemişsiniz.Peki ya dondurma çubuklar ya top bebekler, tablolar bırakın Allah aşkına ben hızınızı kesmeyeyim.Buyrun craftzine sizin olsun ben aylar önce çıkarttım çünkü listemden orada çıkan her konu zaten 10 marifette yayınlanıyor.Kendinize başka kaynaklar bulun.Araştırmacı olun..Bu konuyu burada kapatıyorum.10 marifet okuyanlar oradaki konuları bende göremezler ama bendeki konuyu sonradan orada görebilirler bu da onların talihsizliği..çünkü ben 10 marifete kendi yaptığım şeyler dışında link vermiyorum..Okuyanlar varsa bu uyduruktan konu yüzünden zamanlarını çaldığım için üzgünüm kusura bakmayın..sevgiler

Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. ayşe gökçe dedi ki:

    kimsenin alınmasını istemem, kişisel bir kastım da yok ancak 10marifet bana eski tadını vermiyor. shane biliyorum çok çaba harcıyorsunuz ancak sanki yazı seçimleri eski özenle yapılmıyor gibi…
    nacizane fikirlerim
    sevgiler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim