26.Balkan Yunan Adaları

Annekaz
17 Kasım 2016
Yorum Yok

Aslında size tanıdık gelecek ama bir o kadar da eğlenebileceğiniz ve yeni bir kültür tanıyabileceğiniz Balkan turları hakkında eşsiz bir plan yapmak isterseniz seçimleriniz ile hemen tarihlerinizi belirlemeye başlamalısınız.

Balkan Turları için zaman kısıtlaması yoktur aslında yılın her zamanı dilediğiniz gibi keyifli bir Balkan turu planlayabilirsiniz ancak yağışlı zamanlara dikkat etmeniz gerekmektedir. Yemekleri, kültürleri ve bir zamanlar Osmanlının hakim olduğu topraklarında en keyifli tur seçeneklerini değerlendirmek isterseniz Balkan turları ile hayal ettiğiniz güzel tatili hemen planlayabilirsiniz.

Balkan turları hakkında merak ettiğiniz her detayı tur ayrıntılarından öğrenebilirsiniz ancak Balkanları gezmeden önce kesinlikle bir araştırma yapmalı ve size verilecek olan boş zamanları en iyi değerlendirmek için görmek istediğiniz farklı yerleri keşfedebilirsiniz. Balkan mutfağı oldukça zengindir hem Osmanlı’dan esinlenilmiş hem de çevresinden esinlenerek hazırlanmış pek çok farklı lezzeti kesinlikle tatmalısınız. Dünya mutfakları arasında kendine yer bulan Balkan mutfağı börekleri, çorbaları ve zengin yemek menüleri ile bilinmektedir.

Özellikle Kısa Balkanlar Turu için seçimlerinizi ne kadar erken yaparsanız o kadar karlı çıkarsınız çünkü kısa sürede pek çok yer gezmiş olursunuz. Dubrovnik ile başlayarak sırası ile Budva ve Saraybosna’ya kadar uzanan eşsiz bir tur seçimi yapmış olursunuz. Sizi bekleyen en uygun fiyat seçeneklerini yakaladığınız zaman gerçekten dönemin en keyifli turuna çıkmış olursunuz.

Yacht sailing along the shore the sea in calm weather.

Yacht sailing along the shore the sea in calm weather.

Yunan Adaları Turları da diğer tur fırsatları

Yaz tatillerinin vazgeçilmezi olan Yunanistan, adaları ile de en çok tercih edilen ülkelerin başında gelmektedir. Yunan adaları turları direkt olarak Türkiye’den hareketli olmaktadır. Yazın anlam ve önemine uygun olarak seçim yapabileceğiniz, tur fırsatları arasında olan Yunan Adaları turları için en güzel tatil fırsatları sunulmaktadır. Yunan Adaları Turları arasından gidip göreceğiniz tur fırsatları ve keyfini çıkaracağınız en iyi fırsatları hemen değerlendirmelisiniz.

Bunu da seversin  Tatil zamanı..

Thassos, Rodos, Mikonos, Santorini, Sakız Adası ve İstanköy en meşhur olan adalarıdır. Tavernaları, mezeleri, plajları ve eğlence seçenekleri ile oldukça ünlü olan Yunanistan’da en keyifli tur seçeneklerini değerlendirmelisiniz. Türkiye’den sürekli tur seferlerinin düzenlendiğini unutmayın! Gezmek, yaz tatili planları yapmak ve dilediğiniz gibi eğlenmek için seçimlerinizi hemen yapmalısınız. Yunan Adaları Turları balayı otelleri ile de çok tercih edilmektedir. Özellikle bu fırsatların ne kadar değerli olduğunu siz de görecek ve anlayacaksınız.

Romantik bir balayı tatili, eğleneceğiniz yaz akşamları ve tabi ki en rahat oda seçenekleri ile sizi konuk edecek olan oteller Yunan Adalarında sizi bekler. Yunan Adaları Turları haftalık ya da hafta sonu olarak değerlendirilebilir. Hem eğlence hem de keyif odaklı bir tur planlayabileceğiniz gibi sevdikleriniz için de güzel fırsatlarla dolu olabilir.

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim