50 Vazo 2,5 YTL

Annekaz
3 Kasım 2008
4 Yorum


15 yıl önce evlenirken bi sürü incik cincik biblo ile doluydu çeyizim.Ev alana kadar ordan oraya taşın çocuklar derken kırıla kırıla kalmadı.Şimdi yeni bir ev alma hayali ile beraber şöyle eşya böyle dekor fikirleri havada uçuşuyor.Uçuşuyor uçmasına da büyük şeyler almanın hele hele evin tapusunu görmeden eşya almanın hiç zamanı değil.Bizde ne yapalım minik minik oraya buraya sokuşturulabilecek ucuz şeyler gördümü alıp kendimi teselli ediyorum. Aslında bu seferki ucuz sayılmaz bedeva desek daha doğru olur.Yukarıda gördüğünüz 50 adet vazoyu 2,5 YTL’ye aldım.Ulus’ta bi yerden.Kendileri Çin malı sanırım çok eski kutuları falan öyle bir intiba yarattı bend porselen ama çok hafif bir kutu içinde beş tane toplam 10 kutu aldım.Öyle çok hayran olunası değil ama yinede güzel işte..
Bunu da seversin  Tükemez kalem kılıfı
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (4)
 1. Ceren dedi ki:

  yaaa…çok güzeller,ben de istiyorum :) Tabii bunun için önce Ankara’ya gelmem lazım.Küçük yerlerde yaşamanın da böyle dezavantajları var işte..Neyse tam olarak Ulus’ta nerede,bir adres verebilir misiniz bana?

 2. GeCe dedi ki:

  bukadar ucuza şaşırdım. Nikah şekeri yapmak için güzel olur bence sen biraz daha al oğluşa sakla

 3. Anne Kaz dedi ki:

  ceren ulus da anafartalar çarşısının 3, katında tasiş mağazası var çok uyduruk şeyler de var kaçak gümrükte falan yakalanan malların yasal satış yeri pek nadir güzel mallar çıkıyomuş bende ilk defa şans eseri gitmiştim..

 4. hilal dedi ki:

  ÇOK ŞEKER ŞEYLER YA..of bi an önce 15 tatil gelsinde ankaraya geleyim..suriye sınırında yokki böle şeyler offf offf

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.