Rossmann elektrik süpürgesi kokusu işe yarıyor mu?

Annekaz
16 Eylül 2017
Yorum Yok

Rossmann elektrik süpürgesi kokusu işe yarıyor mu? Rosmann mağazaların pek çok temizlik ve ev bakım ürün rastlayabilirsiniz. Temizlik bezleri, toz alma aparatları, cam silme bezleri ve tabi ki evinizin hoş kokması için pek çok kimyasal ev temizliği için raflarda.

Rossmann elektrik süpürgesi kokusu

Elektrik süpürgesinin de kokusu mu olurmuş demeyin özellikle kağıt torbalı elektrik süpürgeleri hele içine nemli bir şeyler çektiyse her evi süpürüşte dışarıya hoş olmayan kokular verir. Bunu önlemek için sık sık  torbanızı değiştirmeye ihtiyacınız vardır. Rossmann da bunun için kokular üretmiş bir kaç koku çeşidi var ama ben denemek için zambak kokulu elektrik süpürgesi kokusu aldım. Bir tabletin içinde 5 adet koku var hepsi ilaçlar gibi tabletler halinde aslında koku emdirilmiş minik süngerler gibi. Elektrik süpürgesini çalıştırıp içine çekiyorsunuz. Etkisi ilk günlerde çok iyi hem evi süpürüyorsunuz hem de evde muhteşem bir koku dolanıyor ama malesef çok kısa sürüyor. Bir kaç gün sonra elektrik süpürgesinden artık o güzel koku gelmiyor.

ELEKTRİK SÜPÜRGESİ İÇİN VANİLYA KULLANIN

Elektrik süpürgenizin evin içine güzel kokular yaymasını istiyorsanız daha basit ve oldukça ucuz bir önerim var Şekerli Vanilin. Tatlılara kattığımız vanilyanın yüzde 95 i şeker yüzde 5 i kimyasal vanilyadır aslında kokudan başka bir şey değildir. Tatlıların güzel kokmasını sağlayan vanilya evi de güzel kokutur. Yapılması gereken iki paket vanilyayı elektrik süpürgesi çalışırken içine çekmek. Uzun bir süre evi her süpürdüğünüzde eve vanilya kokusu yayılacaktır.

Bunu da seversin  Çamaşır suyu ile tişört süsleme
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim