9 yaşında cinsiyet değiştirmek!

Annekaz
21 Şubat 2015
6 Yorum

Anne baba olarak çocuklarımızı iyi besliyor, eğitimleri için elimizden geleni yapıyor ve ruhsal gelişimleri için fedakarlıklar yapıyoruz gerisini doğaya ve yaradana bırakıp büyümelerini izliyoruz. Bazen her şey tıkır tıkır işlemiyor Milla’nın durumu da böyle çok küçükken bile kız bebek oyuncaklarını istemeyen, erkek süper kahramanları kendine örnek alan 6 yaşında kız kıyafetleri ve kısa saçı reddeden bir çocuk..

Anne ve babanın durumu zor onlarda toplumsal yargılara maruz kalmaması için psikolog ve doktorların önerisi ile cinsiyet değiştirmenin en doğrusu olduğuna karar vermişler.

Böyle bir karar vermek ne kadar etik, ileride bu genç ne zorluklar yaşayacak ya da ne kadar mutlu olacak şimdiden kesin bir şeyler söylemesi zor ama durumu dışarıdan izleyen bizler için kabul edelim biraz yargılayıcı 9 yaşında çocuğun cinsiyeti değiştirilir mi?  Siz olsanız neler yaparsınız?

mila

Mila ve Annesi

mila aile

 

Bunu da seversin  Angelina ve Brad'in 'kızları' Shiloh
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (6)
 1. ayşegül dedi ki:

  Ne kadar zor bir durum.. Ne diyeceğimi bilemiyorum…

 2. Senem dedi ki:

  Bu kararı almak için bu yaş bence çok erken olmuş. Kendinden emin olmadan yapmamalılardı bence :(

 3. emine kanak dedi ki:

  Gercekten zor bi karar

 4. gülsen dedi ki:

  Kendimi annenin yeirne koydum. Çok zor bir durum nasıl tepki veririm ne yaparım öyle kalakaldım fotoğrafa bakarken.

 5. Uyumsuz dedi ki:

  Mila hibi bir çok insan var. Ailesi onu anladığı için çok şanslı ve ileride de mutlu olacaktır. Ben de aynı durumdaydım ve hala öyle 20 yaşına geldim hayat tam bir cehennem üniveriste okuyorum ve okulım biter bitmez bende esaretten kurtulup özğürlüğe kavuşacağım tıpkı Mila Rüzga gibi…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim