Hostgator Türkiye büyüyor

hostgator
Annekaz
24 Ağustos 2011
1 Yorum

hostgator

Blogspot yasaklarından sonra benim gibi pek çok kişi kendi sunucusunu aldı. Evde yemek yapıp örgü ören hanımlar için bu biraz zor bir detay. Sadece hosting satın almakla olmuyor wordpress nasılyüklecek, sorun çıkarsa neler yapılacak.. Türkçe destek şart. Ben godadyle başlayan host maceramı hostgator de bitirdim. Godady inanılmaz ağır ve kesinlikle işe yaramazdı.

İngilizcesi teknik konularda yeterli olmayan ya da hiç ingilizce bilmeyenler için Hostgator iyi bir seçenek. Fakat Türkçe destek için son günlerde ne zaman ulaşmaya çalışsam kimse yok.Ama bu sabah artık sabah 07’den gece 02’ye kadar canlı Türkçe destek olduğunu, yakında da 7/24 Türkçe destek sağlayacaklarını bildiren bir mail aldım. Türkçe destek önemli. HostGator Amerika’nın Uluslararası Operasyon Müdürü ve HostGator Türkiye yöneticisi Sefa Göl’e Türkiye için ekstra çabalarından dolayı teşekkür ediyoruz :)

Merhaba HostGator’ın sevgili Türk kullanıcıları,

HostGator Türkiye, yapılan yoğun calışmalar sonucunda faaliyete geçmiş bulunmakta! Dünya’nın en büyük ilk 3 hosting şirketi arasında bulunan ve 5 milyon’un üzerinde alan adı barındırarak Dünya internetinin %3’ünü kontrol eden HostGator tamamen türkce olmaya bir adım daha yaklaştı. Satın aldığımız Avrupa sunucuları ile Türkiye’ye en hızlı ve en iyi hizmeti verebilmemiz için yaptıgımız çalışmalar nihayet tamamlanmış bulunuyor. Bu haberi verirken ayrıca sizlerle HostGator’a ilişkin bazı bilgileri paylaşmak istiyoruz.

Öncelikle şu anda mevcut Amerika lokasyonunda bulunan müşterilerimiz talep ederlerse ücretsiz olarak ve fiyat farkı olmadan siteleri bizler tarafından Avrupa lokasyonlu sunucularımıza taşınacak. Avrupa sunucularımız Portekiz’in en büyük datacenterlarından birisi olan Rackspot’da barınıyor. Sitelerin taşınması sırasında herhangi bir kesinti veya kapanma olmayacaktır. Tek yapmanız gereken aşağıda bulunan taşınma formunu doldurmanız. Sitelerinin lokasyonunu değiştirmek istemeyen müşterilerimizin bu konuda hiçbir işlem yapmasına gerek yoktur.

Bunu da seversin  Gündüz kuşağından kalanlar!

[Amerika merkezli sunucularda bulunan sitemin Avrupa merkezli sunuculara taşınmasını istiyorum]
Http://guvenli.hostgator.com.tr/avrupa.php

En çok sorulan sorulardan birisi: Hangi saatlerde türkçe hizmet veriyorsunuz?

Hafta içi her gün Türkiye saati ile sabah 7’den gece 2’ye kadar chat üzerinden türkçe hizmet vermekteyiz. Bunun dışındaki saatlerde ve hafta sonu için [email protected] adresinden bizlere ulaşabilir ve türkçe destek alabilirsiniz.

HostGator kadrosuna 3 yeni türkçe destek elemanı daha aldı ve Ağustos ayının sonunda türkçe destek saatlerimiz 7/24 olucaktır!

İletişim adreslerimiz:

Ödeme ve satış ile ilgili soru ve sorunlarınız için: [email protected]

Teknik destek ve diğer sorularınız için: [email protected]

Hesap aktivasyonu ve onay işlemeleriniz için: [email protected]

HostGator Türkiye Web Adresi: HostGator.com.tr

Türkçe Canlı Destek Hattı(Live Chat):

HostGator.com.tr adresinden sitemizin sağ üst bölümünden canlı desteke tıklayıp “Language” bölümünden Turkish’i seçiniz.

Türkçe servisimiz ile ilgili çalışmalarımız devam etmekte. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için lütfen bizlere görüş ve önerilerinizi bildirin. HostGator ve HostGator Türkiye ile ilgili düşünce, öneri ve isteklerinizi, HostGator Amerika’nın Uluslararası Operasyon Müdürü ve HostGator Türkiye yöneticisi Sefa Göl’e [email protected] adresinden ulaştırabilirsiniz.

HostGator Türkiye

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. Ahmet dedi ki:

    Sefa hocam saolsun Türkler için çok çabaladı. Sonunda açtırdı com.tr yi. Şimdi benim bildiğim 2 kişi online hizmet vermekteler. Hostgator kullanıcılarına tavsiyem almadan önce indirim kuponları kullanmaları.

    “Hostgatorturkey” kuponu ile %25 indirim almıştım yanılmıyorsam. hostgatorkupon.com sitesinden bakılabilir indirim kuponlarına…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim