Godaddy eziyetinden Hostgator rahatlığına

Annekaz
1 Haziran 2011
2 Yorum

Hostgator

 

İki günce önce annekaz durup dururken gitti , ne yaptıysam düzeltemedim aslında çok şeyde yapmadım çünkü admin paneline bile ulaşamıyordum.  Hosting hizmetini aldığım godaddy ile 50 kere mail alıp göndermişimdir. Çözülmedi.  Geldiğimiz son nokta ” sizi internet sağlayıcı firmanız engelliyor” oldu. Yani yasaklanmışsınız gibi bir sonuca vardılar ha öyle mi öyle iyi o zaman deyip Hostgator’den bir yılık paket aldım. Sonra kendileri taşıdılar. Elimi sürmedim desem yeri.

Hostgator de canlı destek hattı var sabah 10 akşam 19 arası Türkçe konuşan elemanları da var. Fehmi Bey sağolsun . Yani işin özei gidipde benim gibi salaklık yaıpı godaddyden host falan almayın. Şimdi para iadesi için uğraşıyorum. Şimdilik her şey yolunda görünüyor bakalım.. :)

Bunu da seversin  Facebook'dan şantaj ve tacize karşı neler yapılabilir?
Etiketler: , ,
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (2)
  1. Ahmet Cancan dedi ki:

    :) En doğru karar. Hostgator daki Sefa ve Fehmi beyler her konuda yardıma koşuyorlar. Ancak saat 10:00 ile 19:00 arasında ulaşabiliyoruz şimdilik. Yakın zamanda 7 gün 24 saat canlı desteğe geçecekler(miş). Kaynak: http://hostgatorturkey.com/fehmi-hostgatordaki-turk/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim