Pasaklı dağınık anneye hayır!

Annekaz
23 Kasım 2016
2 Yorum

Sosyal medyada anne üstünlüğü var. Hamilelikle başlayan bilgi ve durum paylaşım durumu yıllarca devam ediyor. Anne Blog yazarları tabi ilgi ile takip ediliyor. Markalar annelerle çalışmak için yarışıyor, blog yazarı anneler birbirileri ile yarışıyor hatta bu durum saçma sapan boyutlara bile geliyor. Anneler mükemmel ev hanımı, mükemmel eş, mükemmel güzellikte kusursuz makyaj ve kombinle arzı endam ediyorlar..  Ben hiç bir zaman böyle bir anne olamadım 1 yetişkin 2 ergen annesi olarak hala burnum ‘boktan’ çıkmadı.. çok beceriksizim.

Geçenlerde bir anne fotoğraf paylaşmıştı yıpranmış ojeleri de kameraya yansımış aman bir eleştiriler aman bir laf sokmalar yorumlar havada uçuyor, ya da ortalık biraz dağınık masada yemek kırıkları falan ‘ o ortalığı bir toplasan’  ‘o masada nasıl için rahat ediyor’ gibi yorumlar çok sıradan ama aynı fotoğrafı bir baba paylaşsa.. Ay ne tatlısınız Çok şirinsiniz yorumları alt alta diziliyor.

baba anne instagram

By Simon Hooper

Pasaklı dağınık Anne  görmeye dayanamayan kadınlar söz konusu baba olunca adeta bir anlayış meleğine dönüşüyor. Babalara gösterilen o pırıl pırıl anlayışın zerresi bazı yorumcularda yok.

By Simon Hooper

By Simon Hooper

İşte böyle benimkisi bir iç dökme.

 

Bunu da seversin  Ali Kuşçu GökBilim merkezi'ni gezdik
Etiketler: , ,
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (2)
  1. Dağınık Anne dedi ki:

    Başlığı görünce yayına korkarak hatta üzülerek girdim ama mutlu ayrılıyorum :)
    Ben de aynen size katılan anne grubundayım ;)
    Sevgiler…

  2. Zühre Kar dedi ki:

    Kesinlikle..

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim