Annelerin Doğum Günleri İçin Vazgeçilmezi Bipalyaço

Annekaz
19 Ekim 2018
Yorum Yok

Çocuklarımızın doğacağı günü sabırsızlıkla bekledik ve en nihayetinde birer ebeveyn olduk. Hepimiz oğlumuz veya kızımız için senede bir defa gelen doğum günleri için özel bir şekilde hazırlanıyoruz. Çünkü o gün gerçekten özel ve o özel gün farklı olmalı. İşte tam da bu noktada doğum günlerini farklı kılan palyaço kiralama şirketleri devreye giriyor.

Türkiye’de bir günde binlerce doğum günü kutlanıyor. Bu doğum günleri kimi zaman arkadaşlarla, kimi zaman akrabalarla kutlanıyor. Miniklerimizin yüzünü bu mutlu günde güldürmek isteyen annelerin tercihi ise palyaçolar. Anneler palyaço kiralama yolunu tercih ediyor.

Palyaço kiralama denince de akla ilk gelen marka ise tabii ki Bipalyaço. Pek çok annenin vazgeçilmezi durumunda olan Bipalyaço, son zamanlarda ünlü anne blogerların da dikkatini çekmeyi başarmış bir marka. Şimdilik sadece İstanbul’da hizmet veren Bipalyaço, 50’yi aşkın palyaçosuyla sizleri bekliyor.

Ünlü pop yıldızı Yalın’ın “Hele Bir Başla” klibinde yer alan animatör de Bipalyaço tarafından temin edilmiş. Emirgan Sütiş, Mado, ÖzdilekPark AVM ve daha birçok kafe ve hastaneyle anlaşması olan Bipalyaço, sektör lideri konumunda.

Hepimiz iyi bir anne, iyi bir baba olmak için çabalamaktayız. Peki, çocuklarımızın doğum günlerinde onlara unutulmayacak günler yaşatmaya gayret ediyor muyuz? Siz bunu düşünedurun şu anda binlerce doğum günü kutlanmaya devam ediyor. Yoksa siz hala palyaço kiralamadınız mı?

Bipalyaço’yu Instagram’dan takip edebilirsiniz: https://www.instagram.com/bipalyaco/

Bunu da seversin  Çocuk Hırka Yelek Modelleri Nasıl Seçilmeli?
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim