Play-Doh ile çocuklar kendi şehirlerini inşaa ediyor

Annekaz
30 Haziran 2016
Yorum Yok

Çocukların zengin hayal güçlerine en uygun oyuncak hangisi diye sorsanız kesinlikle Play-Doh oyun hamurları derim. 1956 yılından beri büyük küçük çocukların en sevdiği oyuncaklardan birisi olan Play-Doh 60. yılını kutlarken yeni bir oyun deneyimi sunuyor.

60 yıldan beri çocukların hem el ve kas gelişimi hem de hayal güçlerini güçlendiren Play-Doh Town serisi ile yepyeni aksesuarlar ile çocuklara yeni maceralar sunuyor. 20 yaşındaki oğlumun da 4 yaşındaki yeğenimin de çok severek oynadığı  Play-Doh oyun hamurları ve setleri yıllardır annelerin yardımcısı çocukların ise oyun arkadaşı..

PlayDohTown_IceCream (4)

Play-Doh Town serisi ile çocuklar ister yetenekli bir kuaför olup saçlara şekil verebiliyor, isterlerse kahraman bir itfaiyeci olup şehirdeki yangınları söndürebiliyor. Play-Doh Town oyun setlerinde bir şehirde ne varsa onlar var. Polis, itfaiye, kuaför, pizza dükkanı, pet shop, dondurmacı sadece bir kaçı.

Bunu da seversin  Hem sehpa hem oyuncak bebek evi
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.