Annenize gençlik armağan edin!

Annekaz
30 Nisan 2014
Yorum Yok

Annenizi, Anneler Günü’nde en gelişmiş Yaşlanma Karşıtı Sistemi ile şımartın; H2O+ Sea Results Serisi genç ve çizgisiz cildinizi yaşlanmaya karşı korur, sıkılığını muhafaza eder ve onarır. Global cilt bakımı öncüsü H2O+, çizgileri ve kırışıklıkları gözle görülür şekilde azaltırken, ona esneklik, sıkılık ve ihtiyacı olan nemi veriyor.

H2O+ tescilli formulü Sea Mineral Complex™ ile geliştirilmiş cilt bakım ürünleri, denizden gelen sodyum, magnezyum, potasyum ve kalsiyum bileşenleri sayesinde nemlendirmeyi cildin her bölgesine eşit miktarda dağıtır. Kalsiyum, potasyum, demir, fosfor ve bakır harmanının onarıcı gücünü arttıran Yaşlanma Karşıtı Deniz Yosunları(himanthalia, spirulina ve nori) ile cildin doğal onarım mekanizması hızlanır.

20205_searesults_eyemenderplus

 

Sea Results Daily Defense Serum – Mimik çizgilerinin görünümünü azaltan yaşlanma karşıtı serum, cildi gelecekte oluşacak çizgilenmelere karşı korumanın ötesinde, kırışıklıkların görünümünü de yumuşatır.

Kullanım: Sabahları, uygunH2O+ yüz kremi öncesinde uygulayınız.

Tavsiye edilen piyasa satış fiyatı: 95,00TL (30 mL / 1 Fl oz)

Sea Results Line Resolution Cream SPF 30 – Deniz özleriyle zenginleştirilmiş günlük nemlendirici, ince çizgileri azaltır ve cildi güneşin zararlı ışınlarına karşı korur.  

Kullanım: Güneşe çıkmadan önce, günlük olarak temiz ve arınmış yüz ve boyun bölgesine uygulayın.

Tavsiye edilen piyasa satış fiyatı: 145,00TL (50 ml / 1.7 Floz)

Sea Results Eye Mender Plus – Göz altı çizgilerini ve şişkinliğini azaltma amaçlı tasarlanmış göz çevresi kremi, Marine Micropatch Technology sayesinde cilde yoğun nem takviyesi yapar. Yapılan testler sonucunda, 28 günlük kullanım sonrasında, çizgilerin derinliğinde %22 azalma ve %19 sıkılaşma görülmüştür.

Kullanım: Göz çevresine sabah ve akşam uygulayın.

Tavsiye edilen piyasa satış fiyatı: 95,00TL (15 ml / 0.5 Fl oz)

Sea Results Anti-Aging Hand Cream– Ellerin yaşlanmasını geciktirip var olan güneş hasarlarının etkilerini tersine çevirmeye yardımcı olan el kremi, kayısı çekirdeği yağı A ve E vitaminlerinin yanı sıra yağ asitleri içeriyor. Cilt tarafından hızlıca emilen el kremi, yağlı hissi bırakmadan cildi nemlendiriyor.

Bunu da seversin  İçinden oyuncak çıkan kitap

Kullanım şekli:

Ellerinizin kuru noktalarına ve ölü derilerine odaklanarak tüm elinize eşit miktarda uygulayın.

ÜRÜNÜN FİYATI HENÜZ BELLİ DEĞİL.

Basın bültenidir…

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.